Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Dėl pranešimų, kurie pasirodė socialinėse žiniasklaidos priemonėse apie kūdikių tyrelės atšaukimo iš rinkos

Back to Press releases
Vilnius, 2014.03.14
,
Mar 14, 2014

„Nestlé“ produktų saugumas ir kokybė yra neginčijamas mūsų kompanijos prioritetas.

Norėtume nuraminti vartotojus, kad nė vienas iš mūsų kūdikių maisto produktų nebuvo atšaukiamas iš rinkos Baltijos šalyse.

Manome, kad informacija, kuri šiuo metu plinta per socialinės žiniasklaidos priemones yra klaidingai pateikiama incidento, kuris įvyko 2011 m. interpretacija. Tais metais „Nestlé“ Prancūzijoje savanoriškai išėmė iš prekybos vieną partiją (Nr L 10.980.295) „Nestlé P `TIT POT RECETTE BANANA“ bananų tyrelės kūdikiams, parduodamos stikliniuose indeliuose. „Nestlé“ Prancūzijoje nedelsiant ėmėsi visų reikalingų priemonių. Atliktas tyrimas patvirtino, kad buvo pažeistas tik vienas indelis. Šiuo produktu „Nestlé“ Baltijos šalyse neprekiavo ir neprekiauja.

Visi „Nestlé“ kūdikių maisto produktai atitinka aukščiausius saugos standartus ir kokybę. Prieš išvežant iš gamyklos kiekviena partija yra kruopščiai patikrinama pagal visą eilę numatytų procedūrų.

Norėdami gauti daugiau informacijos prašome susisiekti su Ariana Rastauskaite, UAB „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadove: [email protected]; +370 68343414.

Article Type