Sort by
Sort by

Mes siekiame atskleisti maisto galią, kad pagerintume gyvenimo kokybę visiems - tiek gyvenantiems dabar, tiek ateinančioms kartoms (Unlocking the power of food to enhance quality of life for everyone, today and for generations to come). To siekiame nustatę tris pagrindinius pasaulinius tikslus.

Mūsų siekis yra padėti 50 mln. vaikų gyventi sveikiau.

Stengiamės, kad mūsų produktai taptų dar sveikesni ir skanesni, įkvėptų vartotojus gyventi sveikiau, gilinti žinias apie mitybos ir sveikatos ryšį ir jomis dalintis.

Siekiame pagerinti pragyvenimo lygį 30 milijonų žmonių, gyvenančių bendruomenėse, tiesiogiai susijusiose su mūsų verslo veikla.

Visame pasaulyje įdarbiname šimtus tūkstančių žmonių, bendradarbiaujame su šimtais partnerių, tūkstančiais tiekėjų ir milijonais ūkininkų. Siekiame kurti klestinčias ir atsparias bendruomenes, kurios būtų saugios, ilgalaikės tiekimo grandinės dalimi.

Siekiame nulinio poveikio aplinkai.

Siekiame, kad mūsų veikla neturėtų jokio neigiamo poveikio aplinkai. Esame įsipareigoję tvariai naudoti tvariai turimus ir atsinaujinančius išteklius, veikti efektyviau, siekiame sumažinti atliekų kiekį iki nulio ir gerinti vandentvarką.
Atsisiųsti Bendros vertės kūrimo pažangos ataskaitą