Sort by
Sort by

NESQUIK

Nesquik pristato All Natural kakavą perdirbamose popierinėse pakuotėse

Nesquik All Natural packaging

Nestlé praneša sukūrusi naują Nesquik All Natural kakavą. Ji gaminama iš paprastų, natūralių ingredientų, ir yra supakuota į perdirbto popieriaus maišelius.

Nesquik All Natural galima įsigyti Europoje, ji papildė ankstesnį Nesquik kakavos asortimentą.

Nesquik All Natural sudaro vos penki natūralūs ingredientai. Gėrimo sudėtyje yra daugiau kakavos, todėl, lyginant su kitais Nesquik produktais, jos skonis sodresnis. Nesquik All Natural sudėtyje nėra baltojo cukraus, gėrimo receptūroje naudojamas neapdirbtas cukranendrių cukrus. Kakava yra atsakingai perkama iš Vakarų Afrikos ūkių pagal Nestlé kakavos planą.

Michelle Alvarillo, Nestlé kakavos ir gėrimų su salyklu padalinio vadovė sako: „Mes didžiuojamės galėdami naujuoju Nesquik All Natural gėrimu papildyti Nesquik asortimentą ir suteikti galimybę tėvams rinktis natūralų gaminį, su aiškiais ingredientais, didesniu kiekiu kakavos ir mažiau cukraus, perdirbamoje popierinėje pakuotėje. Tai yra dalis Nestlé įsipareigojimo siūlyti natūralesnius, tvaresnius ir maistingesnius gaminius, tuo pačiu išlaikant puikų skonį, kurį žmonės atpažįsta ir mėgsta“.

Naujasis Nesquik All Natural maišelis pagamintas iš apsauga nuo drėgmės dengto popieriaus, kurį galima perdirbti. Popierių išgauname iš tvarių šaltinių, jis yra patvirtintas Miškų valdymo tarybos (angl. Forest Stewardship Council, FSC). Norėdami įsitikinti, kad transportavimo ir saugojimo metu šiose naujose pakuotėse Nesquik kakava išliks nepriekaištingos būklės, maišelius atidžiai testavome.

Naująjį Nesquik gėrimą pristatėme praėjus mažiau nei dviem mėnesiams po to, kai Nestlé paskelbė įsipareigojanti sparčiau įgyvendinti iniciatyvas, susijusias su plastiko atliekų tvarkymu. Tai yra vienas iš pirmųjų produktų, kurie rodo, kaip įgyvendiname savo pažadą nuo perdirbamo plastiko pereiti prie perdirbamo popieriaus pakuočių.

Yasseras AbdulMalakas, Pieno kategorijos produktų vadovas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Šiaurės Afrikai teigia: „Perdirbamo popieriaus maišelis yra pirmasis tokio tipo produktas. Jis yra dalis mūsų iniciatyvos visus savo asortimento gaminius pakuoti kaip galima tvariau. Plastiko pakuotes visiškai pakeisti popierinėmis yra didelis iššūkis, tačiau tai - svarbus žingsnis kuriant ateities maisto pakuotes. Šiandien žengėme dar vieną žingsnį, kuris rodo, kad stengiamės patenkinti vartotojų poreikius ir užtikrinti, kad mūsų gaminiai būtų kuo natūralesni ir tvaresni“.

Naujasis Nesquik All Natural gaminamas Nestlé gamykloje Serenčo mieste, Vengrijoje, vienoje iš pažangiausių miltelinių gėrimų gamyklų.