Sort by
Sort by

Nesquik

„Nesquik“ pristato „All Natural“ kakavą perdirbamose popierinėse pakuotėse
Nesquik All Natural packaging
 

„Nestlé“ praneša sukūrusi naują „Nesquik All Natural“ kakavą. Ji gaminama iš paprastų, natūralių ingredientų, ir yra supakuota į perdirbto popieriaus maišelius.

„Nesquik All Natural“ galima įsigyti Europoje, ji papildė ankstesnį „Nesquik“ kakavos asortimentą.

„Nesquik All Natural“ sudaro vos penki natūralūs ingredientai. Gėrimo sudėtyje yra daugiau kakavos, todėl, lyginant su kitais „Nesquik“ produktais, jos skonis sodresnis. „Nesquik All Natural“ sudėtyje nėra baltojo cukraus, gėrimo receptūroje naudojamas neapdirbtas cukranendrių cukrus. Kakava yra atsakingai perkama iš Vakarų Afrikos ūkių pagal „Nestlé“ Kakavos planą.

Michelle Alvarillo, „Nestlé“ kakavos ir gėrimų su salyklu padalinio vadovė sako: „Mes didžiuojamės galėdami naujuoju „Nesquik All Natural“ gėrimu papildyti „Nesquik“ asortimentą ir suteikti galimybę tėvams rinktis natūralų gaminį, su aiškiais ingredientais, didesniu kiekiu kakavos ir mažiau cukraus, perdirbamoje popierinėje pakuotėje. Tai yra dalis „Nestlé“ įsipareigojimo siūlyti natūralesnius, tvaresnius ir maistingesnius gaminius, tuo pačiu išlaikant puikų skonį, kurį žmonės atpažįsta ir mėgsta“.

Naujasis „Nesquik All Natural“ maišelis pagamintas iš apsauga nuo drėgmės dengto popieriaus, kurį galima perdirbti. Popierių išgauname iš tvarių šaltinių, jis yra patvirtintas Miškų valdymo tarybos (angl. Forest Stewardship Council, FSC). Norėdami įsitikinti, kad transportavimo ir saugojimo metu šiose naujose pakuotse „Nesquik“ kakava išliks nepriekaištingos būklės, maišelius atidžiai testavome.

Naująjį „Nesquik“ gėrimą pristatėme praėjus mažiau nei dviem mėnesiams po to, kai „Nestlé“ paskelbė įsipareigojanti sparčiau įgyvendinti iniciatyvas, susijusias su plastiko atliekų tvarkymu. Tai yra vienas iš pirmųjų produktų, kurie rodo, kaip įgyvendiname savo pažadą nuo perdirbamo plastiko pereiti prie perdirbamo popieriaus pakuočių.

Yasseras AbdulMalakas, Pieno kategorijos produktų vadovas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Šiaurės Afrikai teigia: „Perdirbamo popieriaus maišelis yra pirmasis tokio tipo produktas. Jis yra dalis mūsų iniciatyvos visus savo asortimento gaminius pakuoti kaip galima tvariau. Plastiko pakuotes visiškai pakeisti popierinėmis yra didelis iššūkis, tačiau tai - svarbus žingsnis kuriant ateities maisto pakuotes. Šiandien žengėme dar vieną žingsnį, kuris rodo, kad stengiamės patenkinti vartotojų poreikius ir užtikrinti, kad mūsų gaminiai būtų kuo natūralesni ir tvaresni“.

Naujasis „Nesquik All Natural“ gaminamas „Nestlé“ gamykloje Serenčo mieste, Vengrijoje, vienoje iš pažangiausių miltelinių gėrimų gamyklų.