Sort by
Sort by

Kontaktai

UAB Nestlé Baltics

J. Jasinskio g. 16A,
LT- 03163 Vilnius
Tel. +370 5 252 6600
Faks. +370 5 252 6611

El. paštas: [email protected]

Infolinija: +370 700 55200

Palikite mums žinutę

*Būtini laukai

Selected Options

Jūsų klausimas
Select an option below

Mes pasistengsime kiek įmanoma greičiau atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Tačiau, jei Jūsų užklausa skubi, susisiekite telefonu su vietiniu Nestlé vartotojų aptarnavimo skyriumi. Numerį rasite Nestlé telefono numerių kataloge.

​Mes pasistengsime kiek įmanoma greičiau atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Tačiau, jei Jūsų užklausa skubi, susisiekite telefonu su vietiniu Nestlé vartotojų aptarnavimo skyriumi. Numerį rasite Nestlé telefono numerių kataloge.

​Mes pasistengsime kiek įmanoma greičiau atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Jeigu Jūsų užklausa skubi, susisiekite telefonu su mūsų vartotojų aptarnavimo centru.

Privatumo atskleidimas: Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami taip, kaip nurodyta Privatumo Pranešime.

Mes pasistengsime kiek įmanoma greičiau atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Jeigu Jūsų užklausa skubi, susisiekite telefonu su mūsų vartotojų aptarnavimo centru.

Jei norėtumėte pateikti darbo paraišką arba atsiųsti CV ateities pozicijoms - apsilankykite mūsų specialiame darbo paieškų puslapyje.

4MB file upload limit
Upload requirements

Kaip norėtumėte, kad mes su jumis susisiektumėme?

Contact Details

CAPTCHA

© 2024 Nestlé

Visos autorinės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės į šiame tinklapyje esantį tekstą, vaizdus ir kitą medžiagą yra Nestlé Group nuosavybė arba yra į tinklapį patalpinta medžiaga įtraukta gavus atitinkamo savininko leidimą.

Jums leidžiama naršyti šį tinklapį, išsaugoti išrašus juos atsispausdinant, parsisiunčiant į kietąjį diską ar siekiant platinti kitiems asmenims, tačiau su sąlyga, kad nepakeisite jokių autorinių ir kitų patentuotų pranešimų, ir tokių kopijų viršuje bus matomas prekės ženklas. Draudžiama dauginti bet kurią šio tinklapio dalį komerciniais tikslais, jį keisti, pridėti prie bet kurio kito kūrinio, leidinio ar tinklapio.

Šiame tinklapyje nurodyti prekių ženklai, logotipai, simboliai ir paslaugų ženklai (kartu -"Prekių ženklai") priklauso Nestlé Group. Jokios šiame tinklapyje pateiktos nuostatos negalima interpretuoti kaip suteikiančios bet kokį leidimą ar teisę naudoti bet kurį Prekės ženklą, patalpintą šiame tinklapyje. Griežtai draudžiama naudoti/ netinkamai naudoti šiame tinklapyje patalpintą Prekės ženklą ar bet kurį kitą šio tinklapio turinį, išskyrus atvejus, numatytus Bendrose nuostatose ir Sąlygose. Taip pat informuojame, kad Nestlé Group gins savo intelektinės nuosavybės teises įstatymo numatyta tvarka, įskaitant baudžiamosios bylos iškėlimą, esant rimtiems pažeidimams.