Sort by
Sort by

Korporatyviniai verslo principai yra mūsų įmonės pagrindas. Jie atspindi paprastas teisingumo ir nuoširdumo idėjas bei rūpestį dėl individų, šeimų, bendruomenių ir visos planetos.

Nuo tada, kai Henris Nestlé sukūrė pirmuosius Farine Lactée, plėtojome savo verslą tikėdami, kad siekdami ilgalaikės sėkmės turime ne tik veikti laikydamiesi teisinių reikalavimų, užtikrinti tvarią veiklą, bet ir privalome kurti vertę visuomenei.

Mūsų verslo principai

 

Mūsų vidaus taisyklės reikalauja ne tik griežtai laikytis įstatymų, jos taip pat apibrėžia veiksmus, kaip reikia elgtis ten, kur įstatymai atlaidesni arba jų nėra. Nestlé siekiame daugiau, nei atitikti reikalavimus. Tam reikia tvirtų verslo principų, kurie pritaikomi visame Nestlé tinkle ir suteikia aiškias gaires visiems darbuotojams.

Nors mūsų korporatyviniai verslo principai itin įsitvirtinę, mes prisitaikome prie kintančio pasaulio. Pavyzdžiui, esame įtraukę visus dešimt Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo principų ir toliau juos įgyvendiname.

Esame įsipareigoję laikytis korporatyvinių verslo principų visose šalyse, atsižvelgdami į vietos teisės aktus, kultūrines ir religines praktikas.

Atsisiųsti: Nestlé korporatyvinius verslo principus (anglų k. – pdf, 4Mb)

Susiję dokumentai: