Sort by
Sort by

„Nestlé“ įmonės svetainės anglies pėdsako mažinimas

Klimato kaita – vienas iš didžiausių visuomenės iššūkių. Tai taip pat viena iš didžiausių rizikų mūsų įmonės ateičiai, todėl savo įmonėje ir tiekimo grandinėje siekiame lygaus nuliui suvartojamo energijos kiekio.


Kodėl mums rūpi „Nestle“ skaitmeninės ekosistemos efektyvumo gerinimas

Norėdama teikti svetainių prieglobos paslaugas, „Nestlé“ naudoja serverius, kurie turi vartoti energiją, kad veiktų ir teiktų naudotojams prieigą prie vaizdų, vaizdo įrašų ir teksto. Energija taip pat reikalinga peržiūrėti ir atsisiųsti turinį.

Įrenginių naudojimas prieigai prie interneto yra kasdienė veikla, todėl daugelis iš mūsų net nesusimąsto, kad tai išmeta šiltnamio efektą sukeliančias dujas. Daugiau kaip su 70 įmonių svetainių darome pokyčius, kad pagerintume savo skaitmeninio turto energijos efektyvumą ir padėtume sumažinti emisijų kiekį.


Kokius patobulinimus darome mūsų „Nestlé“ įmonių svetainėms

Nuo 2021 m. dirbame siekdami užtikrinti, kad „Nestlé“ įmonių svetainės būtų tobulinamos naudojant principus, kurie atsižvelgia į paliekamą pėdsaką. Tai apima:

Pagerintas veikimas

Norėdami pagerinti savo svetainių veikimą, įgyvendiname veiksmingas padėjimo į podelį strategijas ir geriname puslapių greitį. Tai reiškia, kad mažiname vaizdų ir PDF dydį, puslapio apkrovos laiką ir reikiamą energijos panaudojimą. Sykiu turime užtikrinti, kad bet kokie vaizdai ir vaizdo įrašai, naudojami mūsų puslapiuose, atitiktų mūsų puslapyje teikiamą žinutę ir tarnautų kokiam nors tikslui. Norime suteiki naudotojams greitesnę ir sklandesnę naršymo patirtį, sykiu optimizuodami energijos naudojimą.

Struktūra ir naudotojo kelionė

Reguliariai peržiūrime „Nestlé“ įmonių svetainių skirtingas dalis, kad kurtume intuityvesnę ir veiksmingesnę naudotojo kelionę. Supaprastiname naršymą, kuriame geresnes sąsajas, geriname mūsų vidinį paieškos funkcionalumą ir filtrus. Visi šie veiksmai leidžia mūsų auditorijai greitai rasti ieškomą informaciją ir sumažina svetainėje praleistą laiką bei galiausiai suvartojamos energijos kiekį. 

Turinio optimizavimas

Reguliariai peržiūrime savo svetainės duomenis, kad atpažintume daugiau turinio gerinimo būdų. Pavyzdžiui, pridedant tinkamus raktažodžius, kurių ieško mūsų naudotojai, paieškos sistemoje galima lengviau rasti turinį. Jei mūsų auditorija praleidžia mažiau laiko paieškoms, reikės mažiau energijos.

Tamsusis režimas

Tamsusis režimas suteikia naudotojams lankstumą rinktis tarp šviesios ir tamsios temos. „Tamsios“ temos naudojimas leidžia naudotojams sumažinti suvartojamą galią įrenginiuose su OLED arba AMOLED ekranais. Tamsusis režimas taip pat labiau prieinamas ir suteikia naudotojams geresnę naršymo patirtį.

Matavimas

Dirbame prie matavimo modelio, kad tiksliai apskaičiuotume mūsų anglies pėdsaką visoje „Nestlé“ skaitmeninėje sistemoje. Kuriame tvirtą prieigą, apimančią įvairius aspektus bei prieglobos, dizaino ir plėtros partnerius. Norime sukurti išsamų supratimą apie mūsų poveikį ir kaip pirmiau aprašyti įvairūs veiksmai gali padėti jį sumažinti.


Ar tai prisidės prie to, kaip mūsų auditorija naudoja mūsų svetaines?

Mūsų daromi pokyčiai, skirti sumažinti mūsų skaitmeninį anglies pėdsaką, turės teigiamą poveikį SEO, prieigai ir naudotojo kelionės supaprastinimui, todėl turėtų pagerinti naudotojo patirtį ir energijos suvartojimą.