Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
x
Change Language

Apie mus

1866 metais savo istoriją pradėjusios „Nestlé“ įkūrėjas – inovatorius ir išradėjas Henri Nestle. Nuo pirmų savo gyvavimo metų kompanija prisideda prie žmonių gyvenimo kokybės gerinimo ir investuoja į sveikesnę ateitį, laimingesnes bendruomenes ir tvaresnę gamtą. Tarptautinė korporacija siekia būti pirmaujančia pasaulyje kokybiško maisto, sveikata ir sveikatingumu besirūpinančia maisto produktų gamintoja.

Kompanijos sėkmę nuo pirmųjų metų nulėmė kompanijos atstovų rūpinimasis gyventojų sveikata, sveikatingumu bei bendruomenėmis. „Nestlé“ įkūrėjas Henri Nestlé, matydamas didelį kūdikių mirtingumą XIX a., pasitelkė mokslinius tyrimus ir sukūrė revoliucinį produktą „Farine Farine Lactée Nestlé“ („Nestlé“ pieno miltelius). Šis naujas produktas padėjo išgelbėti daugybę vaikų gyvybių visame pasaulyje.

„Nestlé“ logotipe esantis paukščio lizdas simbolizuoja „Nestlé“ užtikrinamą saugų produktų vartojimą.

Kompanijos pagrindinė būstinė įsikūrusi Šveicarijoje, Vevey miestelyje, šalia Ženevos ežero. „Nestlé“ dirba daugiau nei 335 tūkst. darbuotojų beveik visose pasaulio valstybėse.

NESTLÉ VISUOMENĖJE
NESTLÉ VISUOMENĖJE
Vienas iš mūsų principų yra tvarumas. Juo grįsdami savo veiklą saugome aplinką ateities kartoms. Tvari plėtra bendrovei „Nestle“ reiškia „plėtrą, kuri atitinka dabarties reikalavimus ir neužkerta kelio ateities kartoms įgyvendinti savo tikslus“.
Moksliniai tyrimai ir plėtra
Moksliniai tyrimai ir plėtra
Moksliniai tyrimai ir plėtra yra pagrindinis „Nestlé“ konkurencingumo pranašumas. Jei nebūtų vykdžiusi mokslinių tyrimų ir plėtros strategijos, „Nestlé“ nebūtų tapusi maisto pramonės lydere maitinimo, sveikatos ir sveikatingumo srityje.