Sort by
Sort by

Mūsų tikslas

Mes siekiame atskleisti maisto galią, kad pagerintumėte gyvenimo kokybę visiems - tiek gyvenantiems dabar, tiek ateinančioms kartoms. Toks mūsų tikslas.

Esame tikri, kad maistas gali praturtinti gyvenimą. Geras maistas suteikia malonumo ir jaudinančių potyrių. Jis padeda vaikams augti sveikiems, augintiniams klestėti, tėvams oriai senti ir visiems mėgautis gyvenimu. Geras maistas mus suartina. Geras maistas taip pat tausoja mūsų planetą ir saugo išteklius ateities kartoms.

Nestlé mes nuolat tyrinėjame ir peržengiame maisto, gėrimų ir sveikatinamosios mitybos sprendimų ribas, kad pagerintume gyvenimo kokybę ir prisidėtume prie sveikesnės ateities. Savo išteklius ir energiją mes sutelkiame ten, kur atskleista maisto galia turi daugiausia įtakos žmonių ir augintinių gyvenimo kokybei, saugo ir praturtina aplinką, kuria apčiuopiamos vertės mūsų akcininkams ir visoms suinteresuotoms šalims.

Mūsų prekių ženklai

Mums priklauso daugiau kaip 2000 prekių ženklų – nuo ikoniškų ir mėgstamiausių visame pasaulyje, iki populiariausių vietinėse rinkose. Savo gaminiais prekiaujame 187 pasaulio šalyse.

Mūsų siekiai

Iki 2030 m. esame išsigryninę tris susijusius siekius, kurie yra mūsų darbo pagrindas ir padeda siekti JT Darnaus vystymosi tikslų.

Our impact areas individuals families communities planet

ŽMONĖMS IR ŠEIMOMS

Padėti
50 milijonų
vaikų gyventi sveikiau

BENDRUOMENĖMS

Padėti užsitikrinti pragyvenimą
30 milijonų
žmonių, gyvenančių bendruomenėse, tiesiogiai susijusiose su mūsų verslo veikla

PLANETAI

Siekti
nulinio
poveikio aplinkai vykdant savo veiklą

Mūsų vertybės

Vadovaudamiesi pagarba grįstomis vertybėmis, norime sukurti geresnį ir sveikesnį pasaulį. Mes tęsiame savo įkūrėjo Henri Nestlé palikimą, kuris daugiau nei prieš 150 metų sukūrė gyvybiškai svarbias grūdines košes kūdikiams.

Susijusi informacija