Sort by
Sort by

© 2020 Nestlé

Visos autorinės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės į šiame tinklapyje esantį tekstą, vaizdus ir kitą medžiagą priklauso Nestlé Group arba tinklapyje patalpinta medžiaga, gavus atitinkamo savininko leidimą.

Jums leidžiama naršyti šį tinklapį, išsaugoti išrašus juos atsispausdinant, parsisiunčiant į kietąjį diską ar siekiant platinti kitiems asmenims, tačiau su sąlyga, kad nepakeisite jokių autorinių ir kitų patentuotų pranešimų, ir tokių kopijų viršuje bus matomas prekės ženklas. Draudžiama dauginti bet kurią šio tinklapio dalį komerciniais tikslais, jį keisti, pridėti prie bet kurio kito kūrinio, leidinio ar tinklapio.

Šiame tinklapyje nurodyti prekių ženklai, logotipai, simboliai ir paslaugų ženklai (kartu -"Prekių ženklai") priklauso Nestlé Group. Jokios šiame tinklapyje pateiktos nuostatos negalima interpretuoti kaip suteikiančios bet kokį leidimą ar teisę naudoti bet kurį Prekės ženklą, patalpintą šiame tinklapyje. Griežtai draudžiama naudoti/ netinkamai naudoti šiame tinklapyje patalpintą Prekės ženklą ar bet kurį kitą šio tinklapio turinį, išskyrus atvejus, numatytus Bendrose nuostatose ir Sąlygose. Taip pat informuojame, kad Nestlé Group gins savo intelektinės nuosavybės teises įstatymo numatyta tvarka, įskaitant baudžiamosios bylos iškėlimą, esant rimtiems pažeidimams.