Sort by
Sort by

Mūsų vizija

Maistas dovanoja ne tik maistingų medžiagų ir sotumo jausmą. Žmonės vis labiau supranta, kad tai ir – sveikatos, laimės ir geros savijautos šaltinis. Vis plačiau žinoma, kad sąmoningas maisto ir gėrimų pasirinkimas gali turėti didelę įtaką gyvenimo kokybei.

Inovacijos nuo pat Nestlé kompanijos įkūrimo pradžios buvo vienas svarbiausių plėtros principų. Kompanija ilgus metus dirba, kad išpildytų savo pažadą – gerinti gyvenimo kokybę.

Kiekvieną dieną Nestlé rūpinasi, kad kompanijos produktai būtų skanesni ir sveikesni. To padaryti būtų neįmanoma be mokslinių tyrimų ir plėtros, kurią nuolat vykdo Nestlé.

Bendrovė turi patį didžiausią Mokslinių tyrimų ir plėtros tinklą tarp visų pasaulio maisto pramonės įmonių. Iš viso Nestlé turi 34 mokslinių tyrimų ir plėtros padalinius, kuriuose dirba daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų.

Už kiekvieno Nestlé produkto stovi profesionali mokslininkų, inžinierių, mitybos specialistų, dizainerių, teisininkų ir vartotojų patirties specialistų, kurių tikslas – pasiūlyti gyventojams aukštos kokybės saugius produktus.