Sort by
Sort by

Mūsų kelias link nulinės anglies dioksido emisijos

Nestle net zero

 

Kova su klimato kaita negali laukti, mes taip pat.

Nestlé pasitelkia savo dydį, mastą ir pasiekiamumą kovai su klimato kaita ir siekia didelių pokyčių. Mes pertvarkome savo verslą ir naudojame išteklius taip, kad įkvėptume pokyčius.

Remdamiesi dešimtmečiui numatytais veiksmais, iki 2030 m. perpus sumažinsime išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir iki 2050 m. pasieksime nulinę anglies dioksido emisiją – tai padarysime verslui ir toliau augant.

Mes prisiimame pagrindinį vaidmenį, siekdami sumažinti anglies dioksido emisijų kiekį savo veikloje ir tiekimo grandinėje. Per ateinančius 10 metų kasmet pasodinsime 20 mln. medžių ir iki 2025 m. pereisime prie 100 proc. iš atsinaujinančių išteklių pagamintos elektros energijos vartojimo. Be to, nuolat didiname anglies dioksido požiūriu neutralių prekės ženklų skaičių.

Susipažinkite su detaliais Nestlé žingsniais link nulinės anglies dioksido emisijos

Mūsų kelias iki nulio mažinant išmetamo CO2 kiekį yra nukreiptas į tris pagrindines sritis

Glaudžiai bendradarbiaujame su ūkininkais, tiekėjais ir bendruomenėmis, kuriose vykdome veiklą, kad mus pasiektų ingredientai, turintys teigiamą poveikį aplinkai ir visuomenei.

  • Bendradarbiaujame su ūkininkais, siekdami perimti gerąsias praktikas kovoje su klimato kaita ir stiprinti pragyvenimo šaltinius.
  • Skatiname savo tiekėjus visame pasaulyje prisijungti prie mūsų ir kartu siekti nulinės CO2
  • Per ateinančius 10 metų įsipareigojame kasmet pasodinti 20 mln. medžių.
  • Užtikriname, kad iki 2022 m. pagrindiniai mūsų tiekėjai būtų tvarūs ir neprisidėtų prie miškų naikinimo.

Mūsų siekis iki nulio sumažinti anglies dioksido emisijų kiekį kartu paskatins ir daug didelių pokyčių mūsų produkcijos gamyboje.

  • Pereisime prie 100 proc. atsinaujinančios elektros energijos 800 Nestlé gamybos vietų.
  • Visą nuosavybės teise arba pagal sutartį valdomą transporto priemonių parką iki 2022 m. pakeisime į mažiau taršų, o išmetamus teršalus kompensuosime.

Naudodamiesi savo praktinėmis žiniomis ir ištekliais, savo produktų portfelį tobuliname, jog jis būtų naudingas visuomenei ir planetai.

  • Sumažinsime mūsų receptų įtaką aplinkai.
  • Patobulinsime anglies dioksido emisijų matavimo ir valdymo būdus.
  • Daugiau dėmesio skirsime anglies dioksido požiūriu neutraliems prekės ženklams.

 

Sužinokite daugiau apie tai, kaip mes imamės veiksmų.

Nestle Net Zero RoadMap