Sort by
Sort by

Esame pasiryžę kurti naujoviškus produktus ir paslaugas, kurie žmonėms ir naminiams gyvūnams užtikrina mitybą ir sveikatą visur, visais jų gyvenimo etapais ir mūsų planetai naudingiausiu būdu.

Mūsų mokslo ir inovacijų skyrius yra pats pažangiausias visame maisto pramonės segmente, kasmet, moksliniai tyrimai yra mūsų augimo variklis, į juos kasmet investuojame 1,7 mlrd. CHF.

Visame pasaulyje turime 3 900 darbuotojų - nuo mokslininkų ir inžinierių iki mitybos specialistų ir reglamentavimo specialistų. Jie yra mūsų sėkmės raktas, jų atliekamų mokslinių tyrimų ir sparčių inovacijų dėka galime didinti pardavimus.

Inovuodami kuriame naujus gaminius ir nuolat geriname savo produktų ir paslaugų kokybę. Nesvarbu, ar visą dėmesį skirtume sveikesnę ir tvaresnę mitybą palaikantiems gardiems augalinės kilmės produktams kurti, ieškotume tvaresnių pakuočių atliekų tvarkymo sprendimų, kurtume tokius gaminius, kurie būtų visiems prieinami ar pritaikyti personalizuotai mitybai - mes nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas bei diegiame naujoves.