Sort by
Sort by

NESTLÉ pakuočių mokslų institutas

Nestlé pirmoji iš maisto pramonės įmonių įsteigė pakuočių mokslo institutą

Researchers at Nestlé Packaging Institute

Nestlé oficialiai atidarė Pakuočių mokslų institutą (Nestlé Institute of Packaging Sciences) - pirmąjį tokio pobūdžio institutą maisto pramonėje. Naujasis institutas leidžia Nestlé greičiau diegti funkcionalius, saugius ir aplinkai nekenksmingus pakuočių sprendimus bei spręsti pasaulinį plastikinių pakuočių atliekų iššūkį.

Atidarymo metu, Markas Schneideris, Nestlé generalinis direktorius, sakė: „Mūsų vizija yra pasaulis, kuriame nė viena mūsų pakuotė nepatektų į sąvartyną ar nevirstų šiukšle. Norėdami tai pasiekti, pristatome daugkartinio naudojimo pakuočių sprendimus ir novatoriškas aplinkai draugiškas pakavimo medžiagas. Be to, mes remiame vietinės perdirbimo infrastruktūros ir užstato sistemų kūrimą, nes norime formuoti pasaulį be atliekų. Nestlé pakuotės mokslų institutas leidžia mums kurti tvarių Nestlé produktų pakuočių sprendimus, pristatyti juos verslui ir rinkoms.

Nestlé pakuočių mokslo institutas orientuojasi į daugelį mokslo ir technologijų sričių, tokių kaip pakartotinai užpildomos arba daugkartinio naudojimo pakuotės, supaprastintos pakavimo medžiagos, perdirbtos pakavimo medžiagos, aukštos kokybės apsaugantis popierius, taip pat biologinės kilmės, kompostuojamos ir biologiškai skaidžios medžiagos.

Stefanas Palzeris, Nestlé Technologijų vadovas, pabrėžė: „Plastikinių atliekų mažinimas ir klimato kaitos padarinių švelninimas naudojant pažangiausias technologijas ir gaminių dizainą yra mūsų prioritetas. Nestlé ekspertai kartu su mūsų plėtros centrais, tiekėjais, mokslinių tyrimų įstaigomis ir startuoliais kuria ir išbando naujas aplinkai nekenksmingas pakavimo medžiagas ir sistemas. Institutas, įsikūręs mūsų Nestlé tyrimų objektuose Lozanoje, Šveicarijoje, taip pat naudojasi mūsų esamais maisto saugos, analizės ir maisto mokslo tyrimais“.