Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Mar 10, 2017

„Nestlé“ finansiniai rezultatai: organinis augimas pasiekė 3,2 proc.

<br />

„Nestlé“ finansiniai rezultatai: organinis augimas pasiekė 3,2 proc.

Nestlé“ paskelbė 2016 metų finansinius rezultatus – pernai bendrovės pajamos siekė 89,5 mlrd. Šveicarijos frankų arba 0,8 proc. daugiau nei 2015 metais.

„Nestlé“ organinis augimas pernai pasiekė 3,2 proc., o realus vidinis augimas buvo didžiausias per trejus pastaruosius metus (2,4 proc.). Bendrovės grynasis pelnas 2016-aisiais sudarė 8,5 mlrd. Šveicarijos frankų, o pelnas vienai akcijai sumažėjo iki 2,76 Šveicarijos franko už akciją.

 „Nestlé“ prognozuoja, kad šiemet bendrovės organinis augimas sieks 2-4 proc., didės pelningumo, pajamų vienai akcijai ir kapitalo efektyvumo rodikliai.

„2016 metais pasiektas organinio augimo rodiklis, palyginus su industrijos rodikliais, buvo ypač aukštas, nors ir neviršijo mūsų lūkesčių. Pernai matėme ženklų veiklos pelno maržos ir pinigų srauto augimą. Atsižvelgiant į šiuos rodiklius, mūsų valdyba džiaugiasi galėdama pasiūlyti dividendus, kurie auga jau 22 kartą iš eilės. Taip pabrėžiame mūsų įsipareigojimų tęstinumą“, - teigė „Nestlé“ generalinis direktorius Mark Schneider.

Augančius rezultatus bendrovei pavyko užtikrinti visuose regionuose. Šiaurės ir Pietų Amerikose (Zone AMS) organinis augimas buvo sparčiausias – 4,2 proc. Europos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos regione (Zone EMENA) organinis augimas buvo 2 proc., o Azijoje, Okeanijoje ir Užsachario Afrikoje – 3,2 proc.

Su išsamia  „Nestlé“ finansine ataskaita anglų kalba galite susipažinti http://www.nestle.com/media/mediaeventscalendar/allevents/2016-full-year-results

Article Type