Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Nov 28, 2012

Dėl naujos partnerystės „Nestlé Health Science“ galės pasiekti tradicinės kinų medicinos – vienos iš pirmaujančiųjų pasaulyje – bibliotekas

„Nestlé Health Science“ , „Nestlé“ visiškai priklausanti pavaldžioji bendrovė, ir farmacijos bei asmens medicininės priežiūros paslaugų teikimo grupė „Chi-Med “ susitarė lygiomis dalimis po pusę įsteigti bendrąją įmonę „Nutrition Science Partners Limited“ (NSP).

NSP tirs, plėtos, gamins ir parduos pažangius mitybos ir vaistinius produktus, gaminamus iš augalų.

Dėl naujos partnerystės „Nestlé Health Science“ galės pasiekti tradicinės kinų medicinos – vienos iš pirmaujančiųjų pasaulyje – bibliotekas. NSP sutelks dėmesį į skrandžio ir žarnyno sistemų sveikatą, o ateityje gali plėtoti savo veiklą medžiagų apykaitos ligų ir smegenų sveikatos srityse.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Dėl naujos partnerystės „Nestlé Health Science“ galės pasiekti „Chi-Med“ tradicinės kinų medicinos biblioteką, kurią sudaro daugiau nei 50 000 ištraukų iš daugiau nei 1 200 skirtingų vaistinių augalų ir geriausios pasaulyje ekspertizės.

 

Iš augalų gaminamas maistas ir pacientams sukuriama vertė

„Ši bendroji įmonė suteikia „Nestlé Health Science“ galimybę plėtoti ir sukomercinti išties pažangų ir moksliškai patikrintą augalinį maistą, skirtą suasmenintai asmens medicininei priežiūrai gydant skrandžio ir žarnyno sistemas“, – teigia Luis Cantarell, „Nestlé Health Science“ prezidentas ir vadovas.

„Nestlé Health Science“ suteiks unikalias mitybos mokslo, diagnostikos ir prekybos kompetencijas, o „Chi-Med“ – geriausią pasaulyje tradicinės kinų medicinos biblioteką ir atradimų platformą, kuri sudarys būsimų „Nutrition Science Partners“ skrandžio ir žarnyno sistemų tyrinėjimo procesų pagrindą.“

„Prisijungiame prie šio svarbaus daug pastangų reikalaujančio „Nestlé Health Science“ projekto ir tikime, kad sujungus dviejų grupių išteklius mums pasiseks rinkoje nuolat pateikti originalių iš augalų gaminamų vaistų ir maisto produktų ir taip bus sukurta didelė vertė pacientams bei mūsų akcininkams“, – teigia Christian Hogg, „Chi-Med“ vadovas.

Prisidėjimas prie klinikinių bandymų

„Chi-Med“ pavaldžioji bendrovė „Hutchison MediPharma Limited“ jau yra pažengusi, tyrinėdama ir plėtodama pirmą šios rūšies iš augalų gaminamą produktą, kuris bus vartojamas per burną ir bus skirtas nesunkioms ir vidutinėms uždegiminių žarnyno ligų formoms gydyti. Jo pagrindinė sudedamoji dalis išgaunama iš skėstašakio kamro, tradicinėje kinų medicinoje naudojamos vaistažolės.

Nauja partnerystė toliau prisidės prie produkto plėtros per kitą klinikinių bandymų etapą, kurį suplanuota pradėti 2013 m. pradžioje.

„Nestlé Health Science“

Dėl šios pastarosios „Nestlé Health Science“ atliktos investicijos įmonei bus lengviau plėtoti moksliniais tyrimais pagrįstus suasmenintus mitybos sprendimus .

Įmonė intensyviai veikia senstančių žmonių medicininės priežiūros, intensyviosios slaugos ir chirurgijos bei vaikų medicininės priežiūros ūmių ligų sektoriuose. Be to, ji plėtoja naujus lėtinių ligų gydymo metodus skrandžio ir žarnyno sistemų, medžiagų apykaitos ir smegenų sveikatos srityse.

Didėjanti mitybos reikšmė

Nauja partnerystė pagrįsta „Nestlé Health Science“ tikslu tyrinėti suasmenintą asmens medicininę priežiūrą apimant mitybą, vaistus ir diagnostiką. Šis metodas tapo įmanomas, nes buvo įsigyta „Prometheus“, JAV pirmaujanti skrandžio ir žarnyno sistemų ligų diagnostikos įmonė , diagnozuojanti ir gaminanti licencijuotus specializuotus medikamentus gastroenterologijos ir onkologijos srityje, kuriuos vartodami pacientai gali kontroliuoti savo būklę nuo diagnostikos iki priežiūros.

Nauja bendroji įmonė suteikia „Nestlé Health Science“ galimybę pritaikyti šį metodą ne JAV esantiems pacientams.

Įmonė, siekdama sudaryti su skrandžio ir žarnyno sistemų ligomis susijusių įmonių grupę, nemažai investavo, įskaitant mažumos akcijų paketą Naujojoje Zelandijoje registruotoje „Vital Foods “ ir „CM&D Pharma Ltd “ įsigijimą.

Siekdama padidinti klinikinius mitybos sprendimus, skirtus medžiagų apykaitos sutrikimams, pritaikančių įmonių grupę, „Nestlé Health Science“ įsigijo JK registruotą „Vitaflo “, o siekdama padidinti su smegenų sveikata susijusių įmonių grupę – JAV įmonės „Accera “ akcijų paketą.

Partnerystės sąlygos

„Nutrition Science Partners“ daugiausia bus finansuojama iš pradinės „Nestlé Health Science“ investuotos kapitalo sumos, o vėlesni pagrindiniai mokėjimai priklausys nuo klinikinių ir komercinių veiklų sėkmės.

Article Type