Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Rugsėjis 09, 2014

„Mövenpick“ ledainės – jau ir Baltijos šalyse

„Mövenpick“ ledainės – jau ir Baltijos šalyse

„Mövenpick“ ledų prekės ženklą valdanti kompanija „Nestlé“ turi gerų žinių Baltijos šalių smaližiams. Rygoje ką tik atidaryta pirmoji Baltijos šalyse „Mövenpick“ ledainė, o netrukus šiais visame pasaulyje mėgstamais ledais galės mėgautis ir kitų Baltijos šalių gyventojai.

Į pirmąją Baltijos šalyse „Mövenpick“ ledainę buvo investuota apie 80 tūkst. eurų. Kitais metais „Nestlé“ planuoja „Mövenpick“ ledainių plėtrą: dar mažiausiai trys šio prekinio ženklo ledainės bus atidarytos visose Baltijos šalių sostinėse.

„Aistra gastronomijai, gamintojų vaizduotė, šveicariški tobulumo standartai ir išskirtiniai reikalavimai ingredientų kokybei pavertė „Mövenpick“ vienu garsiausių ir geriausių ledų gamintojų pasaulyje. Ledainė Rygoje yra tik pirmas žingsnis. Džiaugiamės, kad Baltijos šalių gyventojai taip pat turės galimybę lankytis „Mövenpick“ ledainėse“, – sako „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė Ariana Rastauskaitė.

Ledai į pirmąją „Mövenpick“ ledainę Pabaltijyje atkeliauja iš gamyklos Vokietijoje, o gausus jų pasirinkimas patenkins kiekvieno lankytojo skonį. Unikalūs deriniai ir išskirtiniai receptai atitinka rafinuotų vartotojų poreikius ir siūlo nepamirštamą patirtį. Visi „Mövenpick“ ledai gaminami tik iš natūralių ingredientų, be jokių papildomų kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir skonio stipriklių. „Mövenpick“ ledai – tai aukščiausiai kokybė, tobulai parinkti ingredientai, tikru sviestu ir grietinėle paremti receptai ir unikalios skonių kombinacijos.

Visi ingredientai „Mövenpick“ ledams atkeliauja iš patikimų tiekėjų skirtingose šalyse, nes šių ledų gamintojai visuomet ieško pačių geriausių medžiagų, kokias tik įmanoma gauti.

Article Type