Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
May 15, 2014

„CV Clinics“ – pagalba žengiant į darbo rinką

„CV Clinics“ – pagalba žengiant į darbo rinką

Gegužės 14 dieną UAB „Nestlé Baltics“ biure Vilniuje įvyko pirmasis „CV Clinics“ renginys, skirtas pirmuosius žingsnius darbo rinkoje žengiantiems studentams. Šis renginys – viena iš sudėtinių projekto „Nestlé needs YOUth“ dalių, kuriuo siekiama padėti jauniems žmonėms įsitvirtinti darbo rinkoje.

Renginyje dalyvavo 12 studentų iš įvairių Lietuvos ir kaimyninės Latvijos universitetų. Susirinkusius pasveikino „Nestlé Baltics“ vadovas Daniel Meile, pats savo karjerą pradėjęs „Nestlé“ įmonėje kaip pardavimų vadybininkas. Anot jo, viena iš pagrindinių nesėkmingų darbo paieškų priežasčių – grįžtamojo ryšio bei konstruktyvios kritikos nebuvimas. Jaunas žmogus, išsiuntęs gyvenimo aprašymą įmonei ir nesulaukęs atsakymo, nė nežino, ką padarė netinkamai, tad savo klaidas kartoja.

Todėl pagrindinis „CV Clinics“ renginio tikslas – patarti jaunuoliams, koks turėtų būti tinkamas gyvenimo aprašymas, kaip jame reikėtų prisistatyti, ką ir kaip sakyti darbo pokalbio metu, kad jis baigtųsi darbo sutarties pasirašymu. Renginio dalyviams surengtos individualios darbo pokalbio simuliacijos, po kurių sekė išsamus jų aptarimas bei konkretūs patarimai, ką reikėtų pakeisti, kad kandidato gyvenimo aprašymas būtų patrauklus potencialiam darbdaviui, o darbo pokalbis vyktų sklandžiai.

Studentai ne tik pagilino žinias bei „pasitikrino“ savo galimybes, bet ir pasivaikščiojo po „Nestlé Baltics“ koridorius: rinkodaros, produktų tiekimo, finansų skyrius, apsilankė Nestlé Purina, Nestlé Nutrition, Nestlé Ice cream bei Nestlé Professional departamentuose, susipažino su jų veikla bei atsakomybėmis. Jie taip pat susitiko su jaunaisiais „Nestlé Baltics“ darbuotojais, savo karjerą pradėjusiais būtent nuo praktikos šioje kompanijoje ir, klausydami jų sėkmės istorijų, mintyse greičiausiai jau dėliojo savąją.

Vienas iš 12 „CV Clinics“ dalyvių turės galimybę šią vasarą atlikti praktiką viename iš „Nestlé Baltics“ skyrių. Panašaus pobūdžio renginiai artimiausiu metu planuojami ir „Nestlé Baltics“ Latvijos bei Estijos biuruose.

Daugiau informacijos apie „Nestlé needs YOUth“ projektą Europoje galite rasti čia: http://www.nestle.com/jobs/graduates-entry-level/europe-youth-employment-initiative

Article Type