Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

„Nestlé“ auditorija ISM Vadybos ir ekonomikos universitete

Back to Press releases
Nestlé Baltics, Vilnius,
Balandis 03, 2012

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete duris atvėrė „Nestlé“ auditorija

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko iškilmingas „Nestlé“ auditorijos atidarymas. Renginio metu sveikinimo žodį tarė rektorius dr. Nerijus Pačėsa, „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė Marie Doušova ir „Nestlé“ personalo vadovas Europai Alfredo M. Silva.„Manome, jog bendradarbiavimas su mokslo įstaigomis bendrovei yra abipusiai naudingas – studentai skatinami atlikti praktiką ir pasisemti naudingos patirties, o įmonei suteikiama galimybė atrasti būsimus darbuotojus ir leisti jiems tobulėti“, – pasakoja „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė Marie Doušova. Anot jos, tikimasi, kad „Nestlé“ auditorija taps įkvėpimo ir pasidalinimo žiniomis vieta.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko iškilmingas „Nestlé“ auditorijos atidarymas. Renginio metu sveikinimo žodį tarė rektorius dr. Nerijus Pačėsa, „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė Marie Doušova ir „Nestlé“ personalo vadovas Europai Alfredo M. Silva. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko iškilmingas „Nestlé“ auditorijos atidarymas. Renginio metu sveikinimo žodį tarė rektorius dr. Nerijus Pačėsa, „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė Marie Doušova ir „Nestlé“ personalo vadovas Europai Alfredo M. Silva. „Manome, jog bendradarbiavimas su mokslo įstaigomis bendrovei yra abipusiai naudingas – studentai skatinami atlikti praktiką ir pasisemti naudingos patirties, o įmonei suteikiama galimybė atrasti būsimus darbuotojus ir leisti jiems tobulėti“, – pasakoja „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė Marie Doušova. Anot jos, tikimasi, kad „Nestlé“ ir pasidalinimo žiniomis .

Po auditorijos pristatymo Alfredo M. Silva dalyviams skaitė paskaitą apie „Nestlé“ veiklą, darbo principus bei sėkmės kelią. Jau 34 metus pasaulinėje kompanijoje dirbantis specialistas džiaugėsi bendrovės galimybe perduoti turimas žinias akademinei bendruomenei, pasidalinti darbo principais ir vertybėmis su jaunimu, kuris ateityje galbūt prisidės prie kompanijos veiklos.Alfredo M. Silva negailėjo gražių žodžių „Nestlé Baltics“ ragindamas studentus domėtis bendrove ir kviesdamas noriai atlikti joje praktiką.

„Nestlé Baltics“ yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerystės programos „ISM 100 Talentų“ narė. Bendrovė studentams skyrė net 5-ias stipendijas, tai viena didžiausių universitetui suteiktų paramų. Finansuodama gabiausių studentų mokslo išlaidas, „Nestlé Baltics“ bendrauja su akademine bendruomene, kartu vykdo įvairius projektus bei veiklas.„Bendradarbiavimas su ISM remiasi siekiu jauniems ir talentingiems žmonėms užtikrinti aukštos kokybės studijas, skatinti juos siekti užsibrėžtų tikslų ir tapti sėkmingais lyderiais, kuriančiais vertę Lietuvos visuomenei ir verslo bendruomenei. Didžiuojamės, kad galime pasidalinti žiniomis ir patirtimi skaitydami paskaitas apie verslo, personalo valdymą, rinkodarą, logistiką“, sako „Nestlé Baltics“ generalinė direktorė M. Doušova.  

Daugiau apie „Nestlé“ bendrosios vertės kūrimo iniciatyvas rasite čia>

Article Type