Sort by
Sort by

Kontakt

Tootja esindaja Eestis: UAB Nestle Baltics püsiv tegevuskoht Eestis

Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn,
Infotelefon 6 177 441,
E-mail: [email protected]

Jäta meile sõnum

*Kohustuslikud väljad

Selected Options

Kuidas saame olla abiks?
Select an option below

Näpunäide: Anname endast parima, et jõuda kõikide e-kirjade juurde niipea kui võimalik. Kui teie taotlus on kiireloomuline, võtke ühendust kohaliku klienditoega. Leidke number meie rahvusvahelisest Nestlé numbrite kataloogist.

​Näpunäide: Anname endast parima, et jõuda kõikide e-kirjade juurde niipea kui võimalik. Kui teie taotlus on kiireloomuline, võtke ühendust kohaliku klienditoega. Leidke number meie rahvusvahelisest Nestlé numbrite kataloogist.

​Näpunäide. Anname endast parima, et anda teile tagasisidet esimesel võimalusel. Juhul kui teie probleem on kiireloomuline, siis võtke ühendust meie invsteeringute osakonnaga.

Näpunäide:Teie isikuandmeid kasutatakse vastavalt isikuandmete kaitse põhimõtetele

Näpunäide: Anname endast parima, et anda teile tagasisidet esimesel võimalusel. Juhul kui teie probleem on kiireloomuline, siis võtke ühendust meie meediasuhete osakonnaga.

Jei norėtumėte pateikti darbo paraišką arba atsiųsti CV ateities pozicijoms - apsilankykite mūsų specialiame darbo paieškų puslapyje.

4MB file upload limit
Upload requirements

Aitäh. Kuidas soovite, et me teiega ühendust võtaksime?

Contact Details

CAPTCHA

© 2020 Nestlé

Pasidalinkite šiuo puslapiu

Visos autorinės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės į šiame tinklapyje esantį tekstą, vaizdus ir kitą medžiagą priklauso Nestlé Group arba tinklapyje patalpinta medžiaga, gavus atitinkamo savininko leidimą.

Jums leidžiama naršyti šį tinklapį, išsaugoti išrašus juos atsispausdinant, parsisiunčiant į kietąjį diską ar siekiant platinti kitiems asmenims, tačiau su sąlyga, kad nepakeisite jokių autorinių ir kitų patentuotų pranešimų, ir tokių kopijų viršuje bus matomas prekės ženklas. Draudžiama dauginti bet kurią šio tinklapio dalį komerciniais tikslais, jį keisti, pridėti prie bet kurio kito kūrinio, leidinio ar tinklapio.

Šiame tinklapyje nurodyti prekių ženklai, logotipai, simboliai ir paslaugų ženklai (kartu -"Prekių ženklai") priklauso Nestlé Group. Jokios šiame tinklapyje pateiktos nuostatos negalima interpretuoti kaip suteikiančios bet kokį leidimą ar teisę naudoti bet kurį Prekės ženklą, patalpintą šiame tinklapyje. Griežtai draudžiama naudoti/ netinkamai naudoti šiame tinklapyje patalpintą Prekės ženklą ar bet kurį kitą šio tinklapio turinį, išskyrus atvejus, numatytus Bendrose nuostatose ir Sąlygose. Taip pat informuojame, kad Nestlé Group gins savo intelektinės nuosavybės teises įstatymo numatyta tvarka, įskaitant baudžiamosios bylos iškėlimą, esant rimtiems pažeidimams.