Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Projektas Sveikatiada. 2011 metų rugsėjo - spalio mėnuo

Back to Press releases
Nestlé,
Lapkritis 04, 2011

Nuo šių mokslo metų projektas „Sveikatiada“ pradėtas įgyvendinti Šiaulių, Telšių, Klaipėdos bei Tauragės apskrityse ir dabar regioniškai apima visą Lietuvos teritoriją.

 

  • Rugsėjo mėnesį 133 bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenės dalyvavo akcijoje „Vaisių ir daržovių mitingas“. Šios iniciatyvos tikslas – ugdyti nuostatą į kasdienę šviežių daržovių ir vaisių vartojimo naudą kiekvieno žmogaus organizmui. Rugsėjo 23 dieną mokyklose buvo organizuojama akcija „Pasidalink obuoliu su draugu“, vaikai vaišino savo bendramokslius obuoliais bei siekė obuolio valgymo rekordo. Taip pat mokyklose vyko diskusijos apie vaisių ir daržovių naudą, parodos bei viktorinos. Į rugsėjo mėnesio veiklų organizavimą įsitraukė 699 mokytojų/mokyklos specialistų; dalyvavo ne mažiau nei 16828 moksleivis, obuolio valgymo rekordo siekė 14625 vaikai.

  • Spalio mėnesį 62 bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenės dalyvavo „Sporto mugės“ programoje. Iniciatyvos tikslas – skatinti vaikus ir visą mokyklos bendruomenę išbandyti įvairias sporto rūšis bei smagiai pasportuoti su savo mokytojais. Spalio 5 dieną, minėdami Tarptautinę mokytojo dieną moksleiviai mankštinosi, rungėsi įvairių sporto šakų estafetėse, bėgo krosus. Visą savaitę mokyklose buvo skaitomos paskaitos apie sporto svarbą bei naudą, pristatyti stendiniai pranešimai. Į spalio mėnesio veiklų organizavimą įsitraukė 284 mokytojų/mokyklos specialistų; sportinėje veikloje dalyvavo ne mažiau nei 6184 moksleiviai.

Article Type