Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Jun 27, 2016

„Nestlé“ valdyboje – esminiai pokyčiai

„Nestlé“ valdyboje – esminiai pokyčiai

 

Dar šiais metais „Nestlé“ valdyboje planuojami esminiai pokyčiai: iš valdybos pirmininko pareigų traukiasi ilgametis kompanijos vadovas Peter Brabeck-Letmathe, o jį pakeis generalinis „Nestlé“ direktorius Paul Bulcke.

Daugiau kaip 50 metų „Nestlé“ kompanijai atidavęs P. Brabeck-Letmathe iš valdybos pirmininko pareigų pasitrauks į pensiją. Naujasis valdybos pirmininkas P. Bulcke turėtų būti išrinktas kasmetiniame vadovų susitikime 2017 m. balandžio 6 d.

Per pastaruosius aštuonerius P. Bulcke kaip generalinio direktoriaus vadovavimo metus „Nestlé“ sėkmingai siekė savo tikslo tapti lydere mitybos, sveikatos ir sveikatingumo srityse. Šiandien vykusio neeilinio valdybos susirinkimo metu buvo ne tik iš naujo patvirtinta ilgalaikė strategija mitybos, sveikatos ir sveikatingumo kryptimis, bet ir nutarta visiškai integruoti „Nestlé“ Sveikatos mokslų institutą ir „Nestlé“ Odos sveikatos institutą į „Nestlé“ organizaciją. Valdybos sprendimu minėtų „Nestlé“ institutų veiklai vadovaus Ulf Mark Schneider.

„Esu pagerbtas ir sujaudintas galimybės tapti „Nestlé“ komandos nariu. Tai tikra ikona tapusi tarptautinė kompanija su turtingu paveldu ir didžiulėmis ateities perspektyvomis“, - sakė U. M. Schneider.

Savo ruožtu būsimasis valdybos pirmininkas P. Bulcke teigė nekantraujantis pradėti dirbti su U. M. Schneider ir tęsti sėkmingą kompanijos veiklą: „U. M. Schneider į „Nestlé“ įsilies su jau anksčiau įrodytais profesiniais ir asmeniniais įgūdžiais, kurie puikiai derės su ilgamete „Nestlé“ vadyba ir kompanijos kultūra“.

Iki kitų metų balandžio valdybai vadovausiantis P. Brabeck-Letmathe mano, kad planuojami pokyčiai užtikrins sklandžią ir inovatyvią kompanijos veiklą. „Patvirtintos P. Bulcke ir U. M. Schneider kandidatūros padidino kompanijos galimybes dar labiau paspartinti „Nestlé“ kelionę siekiant tapti išskirtiniu žaidėju mitybos, sveikatos ir sveikatingumo sektoriuje. Kartu su puikia vadovų komanda „Nestlé“ yra gerai pasiruošusi atremti vis sunkesnius aplinkos iššūkius ir pasiekti tiek ilgalaikius, tiek ir trumpalaikius tikslus“.

Article Type