Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Mar 14, 2016

„Nestlé“ metinė finansinė ataskaita 2015

<br />

„Nestlé“ metinė finansinė ataskaita 2015

2015-aisiais „Nestlé“ pardavimai sudarė 88,8 mlrd. Šveicarijos frankų

Dinamiška ir iššūkių nestokojanti pasaulinė verslo aplinka nesutrukdė „Nestlé“ ir pernai demonstruoti stabilius finansinius rezultatus. „Nestlé“ pardavimų pajamos 2015-aisiais sudarė 88,8 mlrd. Šveicarijos frankų, o grynasis pelnas pasiekė 14,3 mlrd. Šveicarijos frankų.

Kompanijos „Nestlé“ organinis augimas pernai siekė 4,2 proc., o realus vidinis augimas – 2,2 proc. Vienai akcijai tenkantis įmonių grupės pelnas išaugo 6,5 proc., o tai leido siūlomus dividendus padidinti iki 2,25 Šveicarijos franko už akciją.

Kompanijos „Nestlé“ generalinis direktorius Paul Bulcke sako, kad šiais metais planuojama išlaikyti panašų augimą, toliau didinti pelno rodiklius ir gerinti kapitalo efektyvumą.

„2015 metais mes išlaikėme pelno augimą, nors pramonės aplinka vis dar lieka sudėtinga. Be to, išlaikėme arba išauginome savo produktų dalį daugumoje rinkų. Šie rodikliai – tai nuoseklaus ankstesnio darbo rezultatas. Šiemet mes toliau investuosime į savo produktų rinkodarą, taip pat į elektroninę prekybą. Tikimės, kad 2016-aisiais verslo aplinka bus panaši, „Nestlé“ išlaikys tokį patį augimą, tačiau manome, kad marža ir kiti pelno rodikliai, taip pat vienai akcijai tenkantis pelnas augs sparčiau”, - sakė „Nestlé“ generalinis direktorius P. Bulcke.

Augančius rodiklius „Nestlé“ pernai demonstravo visose rinkose. Amerikos zonoje organinis įmonių augimas sudarė 5,8 proc.; Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje – 3,5 proc.; Azijoje, Okeanijoje ir Užsachario Afrikoje – 1,9 procento.

Išsivysčiusiose rinkose „Nestlé“ verslas augo 1,9 proc., o besivystančiose rinkose – net 7 procentais.

Išsamią 2015 metų „Nestlé“ finansinę ataskaitą anglų kalba rasite čia: http://www.nestle.com/media/pressreleases/allpressreleases/full-year-results-2015

Article Type