Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Nov 15, 2016

„Alliance for YOUTth“ darbo rinkai parengė ir įdarbino 115 tūkst. jaunų europiečių

<br />

Alliance for Youth

Europos darbdavius vienijanti iniciatyva „Alliance for YOUTth“ nuo 2014 metų parengė darbo rinkai bei įdarbino 115 tūkst. jaunų žmonių. Bendrovės „Nestlé” pradėta iniciatyva dabar vienija daugiau nei 200 didelių ir mažų Europos bendrovių.

Be to, iniciatyvai priklausančios bendrovės sukūrė daugiau nei 600 dvigubo mokymosi programų ir suorganizavo 10 tūkst. renginių, kurių metų jaunuoliai buvo mokomi pasirengti darbo pokalbiams ar žengti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje.

„Per dvejus metus Aljansas išaugo iš vienos įmonės iniciatyvos į platų socialinį judėjimą, kurį vienija bendrovės iš 23 Europos šalių. Šios bendrovės ne tik parengia ar įdarbina jaunus žmones, tačiau bendradarbiauja su valdžios ir švietimo institucijomis ir kuria naujas galimybes. Kartu mes tapome tikrais jaunimo užimtumo ambasadoriais“, - pabrėžė Luis Cantarell, vykdantysis „Nestlé” viceprezidentas.

Lapkričio 15 dieną Europos Parlamente vykstančiame renginyje „Nestlé” ir „Alliance for YOUTth“ paskelbė apie įsipareigojimą padvigubinti pastangas kurti naujas galimybes jaunimui. 2017-2020 metais planuojama darbo rinkai parengti ir įdarbinti 230 tūkst. jaunų europiečių. Europos Parlamento renginyje dalyvaus už užimtumą atsakinga Europos komisarė Mariannne Thyssen, Europos parlemento nariai, jaunimo organizacijų, „Alliance for YOUTth“ ir švietimo organizacijų atstovai.

„Alliance for YOUTth“ sėkmė paskatino verslą aktyviau plėsti jaunimo įsidarbinimo iniciatyvas visame pasaulyje. Šių metų rugpjūtį Tarptautinė darbo organizacija pranešė, kad po kelių metų sėkmingos veiklos, globalus jaunimo nedarbo lygis 2016 metais gali išaugti. Dar daugiau – daug jaunų dirbančių, nors ir dirba, gyvena skurde.

Europos Sąjungoje per pastaruosius keletą metų jaunimo nedarbas mažėjo – nuo 23,9 proc. (2013 m.) iki 18,8 proc. Nepaisant to, jaunimo nedarbo problema yra aktuali, ypač didžiuosiuose miestuose bei pietinėje Europoje, kur jaunimo nedarbas gali siekti daugiau nei 50 proc.

Daugiau apie lapkričio 15 d. renginį - http://www.nestle.com/media/mediaeventscalendar/allevents/alliance-for-youth-business-education-partnerships-european-parliament

Article Type