Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Revoliucija sultinio kubelių pakuotėse ir keletas populiarių receptų

Maggi Bio

„Maggi“ laužo standartus ir tampa pirmuoju didžiuoju prekės ženku, kuris sultinio kubeliams pakuoti naudoja perdirbamą popierių. Jau nuo lapkričio vartotojai Baltijos šalyse gali įsigyti sultinio kubelių aplinkai draugiškose pakuotėse. Inovacijų skatinama „Nestlé“ siekia naudoti kuo daugiau popierinių pakuočių savo produkcijai.

„Tvarios pakuotės – svarbi mūsų įmonės sritis, kuriai skiriame daug dėmesio. Taip pat norime siūlyti ne tik tvarius, bet ir sveikesnius produktus vartotojams. Todėl džiaugiamės naudodami perdirbamą popierių pamėgtų produktų, kaip „Maggi“ ekologiški sultinio kubeliai, pakuotėms“, – sako „Nestlé Baltics“ kulinarijos verslo vadovė Baltijos šalims Vilma Kapočienė.

Iki šiol sultinio kubeliai buvo pakuojami daugiasluoksnėse pakuotėse, kuriose naudotas aliuminis. Kuriant popierinę pakuotę, bendrovės pagrindinis iššūkis buvo pagaminti tokią, kuri būtų lengvai lankstoma, iš sandarios medžiagos, leidžiančios produktą išlaikyti šviežią ir saugų, tačiau ir perdirbama.

Ekologiški „Maggi“ sultiniai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, kurie tiekiami tik iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ingredientai atidžiai ir atsakingai atrenkami, sultiniuose nėra palmių aliejaus, dažiklių ar konservantų.

Išbandykite populiarius receptus su ekologiškais sultinio kubeliais, kuriuos paruošė garsi maisto fotografė Giedrė Barauskienė:

Imbierinė moliūgų sriuba

4 porcijos

Imbierinė-moliūgų-sriuba

Reikės:

0,8 kg moliūgų minkštimo be sėklų ir žievės
0,8 kg vištienos filė (nuplautos, nusausintos)
1,5 l vandens
100 g mėlynųjų pelėsių sūrio
4 šaukštų miltų
2 kubelių „Maggi“ ekologiško daržovių sultinio
2 šaukštelių maltos saldžiosios paprikos
3 šaukštų aliejaus (kepti)
3 šaukštų sviesto
2 šaukštų alyvuogių aliejaus
1 šaukštelio grūstų kuminų
1 svogūno (nulupto)
1 obuolio (be odelės ir sėklalizdžių)
nykščio dydžio imbiero šaknies (be žievės)
pluoštelio čiobrelių
druskos
maltų juodųjų pipirų pagal skonį

Puode užvirinkite vandenį, įmaišykite sultinio kubelius, sudėkite kubeliais supjaustytus moliūgą ir obuolį.

Svogūną supjaustykite pusžiedžiais ir sudėkite į keptuvėje įkaitintą aliejų. Pamaišydami kepkite ant nesmarkios ugnies. Kai svogūnas ims karamelizuotis, sudėkite sukapotą imbierą. Dar maždaug 5 min. kepkite. Tada iš keptuvės viską sudėkite į puodą prie moliūgo, suberkite maltą papriką, kuminus. Viską sutrinkite iki tyrės.

Vištienos filė pabarstykite druska ir pipirais, pavoliokite miltuose ir kepkite keptuvėje įkaitintame svieste, kol ims skrusti.

Išdalykite sriubą į lėkštes, užtrupinkite pelėsinį sūrį, užberkite čiobrelių ir pašlakstykite alyvuogių aliejumi. Ragaukite su čiabata ir traškiais vištienos gabaliukais.

Antis su šviežiomis slyvomis

6 porcijos

Antis-su-šviežiomis-slyvomis

Reikės:

1,5-1,7 kg anties (išdorotos, nuplautos, nusausintos)
600-800 g slyvų (nuplautų)
1 šaukšto „Maggi“ persilado prieskonių
1 kubelio „Maggi“ ekologiško daržovių sultinio
1 šaukštelio druskos
1 šaukštelio džiovinto rozmarino

Antį gerai įtrinkite persilado prieskoniais bei druska ir padėkite į šaldytuvą 2 val. Tada antį perkelkite į kepimo indą, jos vidų prikimškite slyvų, pašaukite į 200-220 °C orkaitę ir kepkite 30-40 min., kad kepsnio viršus šiek tiek imtų skrusti. Tada į kepimo indą įpilkite 200 ml vandens su ištirpintu ekologiško sultinio kubeliu, karštį sumažinkite iki 160 °C ir kepkite 1,5 val. Po to prie anties sudėkite likusias slyvas, pabarstykite jas rozmarinu ir orkaitėje kepkite dar maždaug pusvalandį. Skanu su išvirtais ryžiais, kuskusu, perlinėmis kruopomis.

Maggi“ produktai, įskaitant sultinius, sriubas, prieskonius ir padažus, parduodami daugiau nei 90 šalių. Daugiau apie Maggi“: www.maggi.lt