Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

„Nestlé Baltics“ tapo didžiausio Lietuvoje maratono rėmėja

Back to Press releases
„Nestlé Baltics“, Vilnius
,
May 20, 2012
Bendrovė „Nestlé Baltics“ tapo oficialia „Vilniaus maratono“ rėmėja. Startavusi programa NESTLE pasirengimo treniruotės SKANAUK GYVENIMĄ suteikia galimybę sporto mėgėjams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nemokamose treniruotėse ruoštis rugsėjo 9 d. vyksiančiam „Vilniaus maratonui“. Treniruotėse visi bus kviečiami sužinoti apie bėgimą, psichologinį pasirengimą, jose bus teikiamos rekomendacijos apie mitybą.„Šiais metais nemokamos treniruotės vyks net trijuose didžiuosiuose miestuose. Išsiplečia ir treniruočių formatas – nuo šiol tai bus visapusiška sveikatingumo programa, kurioje bėgimo entuziastai sužinos kaip tinkamai sportuoti, maitintis, nuteikti save”, – sakė Všį „Tarptautinis maratonas” direktorius Darius Mikulis.

Nemokamų treniruočių dalyviai išmoks taisyklingai bėgti ilgus nuotolius, sužinos, kaip siekiant geriausių rezultatų tinkamai maitintis. Psichologai patars, kaip pasitikėti savimi siekiant įveikti krizines situacijas ir nenusivilti neįveikus norimos distancijos.

Bendrovės „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė Ariana Rastauskaitė teigė, kad bėgimo treniruotės „Skanauk gyvenimą“ – tai proga kiekvienam labiau gilintis į savo savijautą ir rūpintis savimi.

„Trokštame suteikti žmonėms žinių, kaip mėgautis sportu ir sveiku gyvenimo būdu. Tikimės, kad treniruotėse kiekviename mieste kaskart sudalyvaus mažiausiai po šimtą bėgikų, kuriuos vėliau galbūt pamatysime ir maratono trasoje. Manome, kad žinios, įgytos treniruočių metu, bus naudojamos maratone, taip pat padės dalyviams jaustis sveikesniais ir laimingesniais visus likusius metus“, – sakė bendrovės „Nestlé Baltics“ atstovė A. Rastauskaitė.

Ji džiaugėsi, kad į treniruotes pavyko suburti savo sričių specialistus. Fizinio pasirengimo treniruotes Vilniuje ves ilgametis bėgimo treneris Povilas Rakštikas, Kaune – olimpinių žaidynių dalyvė Inga Jodeškienė, Klaipėdoje – itin ilgų bėgimo trasų dalyvis ir specialistas Ričardas Tėvelis. Patarimus apie tinkamą mitybą teiks sportinės mitybos specialistai Marius Baranauskas ir Žana Antonova; psichologinėmis žiniomis dalinsis psichologai Vitoldas Masalskis, Justinas Burokas, o motyvacijos įkvėps ralio dalyvis Benediktas Vanagas, Vidmantas Urbonas ir kiti.
Nemokamos bėgimo treniruotės Vilniuje vyksta Vingio parke pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 18 val., o šeštadienį – nuo 10 val.; Kaune treniruotės nuo gegužės 26 d. vyks Ąžuolyne Dainų slėnyje šeštadieniais nuo 11 val., Klaipėdoje – nuo gegužės 25 d. Vasaros estradoje penktadieniais nuo 18 val.

NESTLE pasirengimo treniruotės „Skanauk gyvenimą“ didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyks iki rugsėjo 9 d. Bėgimo treniruotės Vilniuje tęsis iki vėlyvo rudens.
Article Type