Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Prisikėlusiame legendiniame „Kablyje“ – pirmasis Lietuvoje riedlenčių parkas po stogu

Back to Press releases
Lietuva
,
Sep 19, 2011

Spalio 1 d. Vilniuje po remonto darbų duris triukšmingai atvers aktyvaus laisvalaikio centras "Kablys", kuriame įrengtas pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje riedlenčių, BMX dviračių bei riedučių parkas po stogu "LIONSKATER". Tikimasi, kad 500 kv. m. ploto parkas sostinės jaunimui taps galimybe lavinti įgūdžius bet kuriuo metų laiku ir siekti aukštų rezultatų tarptautinio lygio varžybose.

Suremontuotas unikalios architektūros pastatas taps ne tik ekstremalaus sporto mėgėjų, bet ir  menininkų bei kito alternatyvaus jaunimo prieglobsčiu. Jame jau veikia dviračių nuomos punktas ir riedlenčių parduotuvė, planuojamos reguliarios gatvės sporto varžybos, koncertai, parodos ir kiti renginiai. "Kablyje" įsikūrusi gatvės šokių asociacija "dancing.lt" siūlys erdvę šokėjų treniruotėms.

Pasak centro įkūrėjo Viliaus Alesiaus, uždaro riedlenčių parko Vilniuje trūko jau seniai. "Tokius parkus turi ir Ryga, ir Talinas. Dabar turime ir mes. Ir tai bus daug daugiau nei parkas: čia po vienu stogu įsikūrę ir šokėjai, ir alternatyvus jaunimas, ir kino menininkai. Šiuo metu laisvalaikio centras "Kablys" yra finansuojamas privačiomis lėšomis bei remiamas įmonės UAB "Nestlé Baltics". Ateityje tikimės šį legendinį pastatą visą "apgyvendinti" kūrybingais kolektyvais", - savo lūkesčiais dalijasi V. Alesius.

Parko "LIONSKATER" atidarymą globojančios UAB "Nestlé Baltics" rinkodaros vadovė Elina Brikere įsitikinusi, kad jauniems žmonėms trūksta alternatyvių erdvių laisvalaikio praleidimui. "Šokoladinių batonėlių prekės ženklas "LION" visuomet skatino aktyvius ir energingus. Norime, kad šis parkas būtų ne tik susibūrimo ir saviraiškos vieta, bet ir galimybė tobulėti, mokytis naujų pašėlusių triukų, galbūt netgi siekti pripažinimo. Parkas bus atviras kiekvienam bet kokiu oru - čia laukiami visi riedlenčių, BMX dviračių ir riedučių entuziastai. O tie, kurie dar nedrįsta stoti ant tikros riedlentės, galės išbandyti ir sumažintą riedlenčių versiją pirštais ant mini riedlenčių stalų." - sako E. Brikere.

Gatvės kultūros ir geros muzikos gerbėjams skirta "Kablio" ir parko "LIONSKATER" atidarymo šventė spalio 1 d. prasidės nuo 12.00 valandos. Visi norintys galės nemokamai apsilankyti riedlenčių ir BMX dviračių varžybose ir stebėti originalios koncepcijos "Kings and Queens" gatvės šokių kovas bei improvizuotas reperių dvikovas. Nuo 20.00 val. renginio dalyvius ir bilietus įsigijusius svečius iki paryčių linksmins DJ Mamania, grupės Dee&Kamy, Skamp, G&G Sindikatas ir Mc Messiah.

Daugiau naujienų apie renginį galite rasti "Facebook" puslapiuose:

"KABLYS"

http://www.facebook.com/pages/Aktyvaus-laisvalaikio-centras-KABLYS/185334261497987

"LIONSKATER"

http://www.facebook.com/Lionskater

Article Type