Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Klinika ant ratų nemokamai tikrins kačių sveikatą

<br />

Back to Press releases
Balandis 10, 2014

Šiandien kelionę po Lietuvą pradeda mobili kačių klinika. Per 3 savaites ji apkeliaus 30 šalies miestų bei miestelių. Idėja įrengti mobilią veterinarijos klininką kilo gyvūnų ėdalus gaminančiai kompanijai „PURINA” pastebėjus, kad dauguma kačių šeimininkų savo augintinių sveikata rūpinasi tik ištikus bėdai.

Įvariuose šalies miestuose veterinarai pūkuotasias augintines tikrins nemokamai. Jie atliks pirminę kačių apžiūrą ir jei reiks nukreips gydytis į artimiausią projekte dalyvaujančią veterinarijos gydyklą.

„Įsteigti mobilią veterinarijos kliniką mus paskatino šį pavasarį atliktas tyrimas, kuris atskleidė, kad net trečdalis kačių niekada nėra buvusios pas veterinarą ir vos penktadalis jų atvedamos pasitikrinti sveikatą profilaktiškai. Taigi dauguma gyvūnų šeimininkų, beje ne tik kačių, nežino tikrosios augintinių sveikatos būklės ”, - sako „Purina ONE“ prekės ženklo vadovė Lietuvoje Asta Tomaševičienė.

Tyrimas parodė, kad kačių mylėtojai su savo augintiniais vyksta į gydyklą tik būtinybės verčiami – sterilizuoti arba skiepyti, o rūpintis kačių sveikatos profilaktika laikoma nereikalinga prabanga.

„Tikime, kad mūsų iniciatyva padės geriau rūpintis mylimais draugais. Katėms būtinas ne tik pilnas ėdalo dubenėlis, bet ir medicininė priežiūra,“ – sako vienas mobilios klinikos gydytojų, „Canis Felis“ veterinaras Justas Kantoravičius.

Palydėti mobilios kačių klinikos į turą po Lietuvą susirinko būrys kačių šeimininkų. Viena jų – Agnė Zuokienė savo keturkoję augintinę atsivedė ir į renginį. „Geros iniciatyvos gali keisti žmonių įpročius. Tuo įsitikinau vykdydama krūties vėžio prevencijos projektą „Nedelsk“ – sako A.Zuokienė.

Mobili kačių klinika keliaus po Lietuvą pagal socialiniame tinkle ir svetainėje iš anksto paskelbtą grafiką.

Šiandien iš sostinės Europos aikštes jis išvyks pas žematijos kates ir jų šeimininkus. Pirmasis jos kelionės tikslas yra Mažeikiai. Vėliau jos kelias suks į Plungę, Klaipėdą ir Palangą.

Daugiau informacijos:
Juste Gvazdaitytė, tel.: +370 62739594

Article Type