Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Duris atvėrė centras "Kablys" ir "LION SKATER" parkas po stogu

Back to Press releases
Nestlé,
Spalis 04, 2011Spalio 1-ąją, šeštadienį, po remonto darbų duris triukšmingai atvėrė aktyvaus laisvalaikio centras "Kablys". Nuo pat vidudienio prie buvusių Geležinkeliečių rūmų būriavosi jaunimas. Prisikėlusiame, dar dažais kvepiančiame legendiniame "Kablyje"  įrengtas pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje riedlenčių, BMX dviračių bei riedučių parkas po stogu "LION SKATER".

Atidarymo proga naujam gyvenimui prikeltose erdviose patalpose vyko gatvės šokių kovos bei kvapą gniaužiančios riedlenčių ir BMX dviračių varžybos, kuriose rungėsi keli šimtai jaunuolių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Rusijos bei Ukrainos. Tie, kurie pabūgo stoti ant tikros riedlentės, savo jėgas galėjo išbandyti fingerboard trasose, skirtose miniatiūrinėms, pirštais valdomoms riedlentėms.

Vakarinėje dalyje stogą kilnojo gatvės kultūros atstovams puikiai žinomi Dee&Kamy, Skamp, G&G Sindikatas ir DJ Mamania ir kiti.

Jau pirmąją atidarymo dieną dar visai neseniai apleistomis buvusios erdvės prisipildė jaunimo, tad neabejojama, jog suremontuotas unikalios architektūros pastatas taps ne tik ekstremalaus sporto mėgėjų, bet ir menininkų bei kito alternatyvaus jaunimo prieglobsčiu. Jame jau veikia dviračių nuomos punktas ir riedlenčių parduotuvė, planuojamos reguliarios gatvės sporto varžybos, koncertai, parodos ir kiti renginiai. "Kablyje" įsikūrusi gatvės šokių asociacija "dancing.lt" siūlys erdvę šokėjų treniruotėms.

Pasak centro įkūrėjo Viliaus Alesiaus, uždaro riedlenčių parko Vilniuje trūko jau seniai. "Tokius parkus turi ir Ryga, ir Talinas. Dabar turime ir mes. Ir tai bus daug daugiau nei parkas: čia po vienu stogu įsikūrę ir šokėjai, ir alternatyvus jaunimas, ir kino menininkai. Šiuo metu laisvalaikio centras "Kablys" yra finansuojamas privačiomis lėšomis bei remiamas įmonės UAB "Nestlé Baltics". Ateityje tikimės šį legendinį pastatą visą "apgyvendinti" kūrybingais kolektyvais", - savo lūkesčiais dalijasi V. Alesius.

Parko "LIONSKATER" atidarymą globojančios UAB "Nestlé Baltics" rinkodaros vadovė Elina Brikere įsitikinusi, kad jauniems žmonėms trūksta alternatyvių erdvių laisvalaikio praleidimui. "Šokoladinių batonėlių prekės ženklas "LION" visuomet skatino aktyvius ir energingus. Norime, kad šis parkas būtų ne tik susibūrimo ir saviraiškos vieta, bet ir galimybė tobulėti, mokytis naujų pašėlusių triukų, galbūt netgi siekti pripažinimo. Parkas bus atviras kiekvienam bet kokiu oru - čia laukiami visi riedlenčių, BMX dviračių ir riedučių entuziastai. O tie, kurie dar nedrįsta stoti ant tikros riedlentės, galės išbandyti ir sumažintą riedlenčių versiją pirštais ant mini riedlenčių stalų." - sako E. Brikere.

Article Type