Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Oct 03, 2016

Tarptautinės kavos dienos proga – Nescafé puodelio kelionė aplink pasaulį

<br />

Tarptautinės kavos diena

Kiekvienas tavo rytas prasideda nuo kavos puodelio. O kaip prasideda kitame pasaulio krašte gyvenančių žmonių rytai? Į šį klausimą atsakyti padės rytoj Tarptautinės kavos dienos proga „Nescafé“ kavos inicijuota ikoniškojo „Nescafé“ puodelio kelionė per pasaulį.

Aplink pasaulį per 24 valandas

Pasaulinė kampanija „Labas rytas, pasauli“ (angl. Good Morning World) – 24 valandas truksianti Facebook transliacija, sudaryta iš tūkstančių videoklipų, kuriuose viso pasaulio „kofemanai“ mėgausis savo rytiniu „Nescafé“ kavos puodeliu ir virtualiai perduos jį kitiems. Pirmą kartą organizuojama „Labas rytas, pasauli“ iniciatyva prasidės Australijoje ir kartu su saulėtekiu keliaus aplink žemės rutulį, sujungdama skirtingas tautas ir kultūras, kurias vienija meilė „Nescafé“ kavai.

Tūkstančiai žmonių iš visų pasaulio šalių jau įamžino savo meilę „Nescafé“ pasidalindami asmenukės tipo videoklipais, kuriuose užfiksuotos pramogų pasaulio žvaigždės, žinomi tinklaraštininkai ir socialinių tinklų žvaigždės, netgi kavos augintojai – visi, kurių diena prasideda nuo kavos.

Tačiau „Labas rytas, pasauli“ siekia ne tik suvienyti kavos gerbėjus, bet ir užtikrinti, kad rytine kava mėgausis ir ateities kartos. Už kiekvieną iniciatyvai pateiktą videoklipą, pažymėtą #goodmorningworld, „Nescafé“ padovanos po kavos medžio daigelį ūkininkams visame pasaulyje – kad aukštos kokybės kava būtų ir toliau auginama bei mylima.

„Tik keletas dalykų vienija žmones visame pasaulyje taip, kaip tai daro kava. Mes nepaprastai džiaugiamės šia iniciatyva, sujungiančia viso pasaulio kavos mėgėjus. Tikimės, kad ji padės suprasti, kas vienija ir skiria skirtinguose pasaulio kraštuose gyvenančius žmones ir taps puikia Tarptautinės kavos dienos pradžia“, - teigia „Nescafé“ Integruotos rinkodaros pasaulio rinkoms vadovas Michael Chrisment.

10 faktų apie kavą

Tikras „kofemanas“ apie kavą žino viską. Tačiau pasikartoti įdomiausius faktus, ypač prieš Kavos dieną, nepakenks.

  1. Kava „išrasta“ Etiopijoje.
  2. Ją „atrado“ piemenys, pastebėję, kad ožkos ima šokti suvalgiusios kavamedžio uogų.
  3. Kava – vienas iš trijų gėrimų pasaulyje, kurių suvartojame daugiausiai.
  4. Brazilijoje pagaminama 40 % viso pasaulio kavos. Po jos seka Vietnamas ir Kolumbija.
  5. Žodis „kava“ kilo nuo arabiško žodžio „kaweh“, reiškiančio stiprybę, jėgą.
  6. „Nescafé” kasdien sujungia per pusę milijardo žmonių, kurie savo rytą pradeda nuo šios kavos.
  7. Espreso kava tokia svarbi Italijos kultūros dalis, kad jos gaminimą reguliuoja Italijos valdžia.
  8. Frappe – populiariausias kavos gėrimas Graikijoje. Tai pieno, cukraus ir „Nescafé” derinys.
  9. Puodelis „Nescafé” kavos teturi 2 kalorijas!
  10. Nikaragva gali pasigirti didžiausiomis kavos pupelėmis pasaulyje.
Article Type