Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Aug 13, 2015

Pirmąjį metų pusmetį „Nestlé“ grupės pardavimai sudarė beveik 43 mlrd. Šveicarijos frankų

Pirmąjį šių metų pusmetį „Nestlé“ grupės pardavimų pajamos sudarė 42,8 mlrd. Šveicarijos frankų. Organinis verslo augimas siekė 4,5 proc., o realus vidinis augimas – 1,7 proc. „Nestlé“ generalinis direktorius Paul Bulcke sako, kad tokie rezultatai visiškai atitinka lūkesčius ir šių metų planą.

Pirmąjį šių metų pusmetį „Nestlé“ grupės grynasis pelnas sudarė 4,5 mlrd. Šveicarijos frankų, o veiklos pelno marža siekė 15 proc. Pelnas, tenkantis vienai akcijai per pirmuosius šešis šių metų mėnesius išaugo 7,3 proc. ir pasiekė 1,43 Šveicarijos franko.

„Pirmojo pusmečio rezultatai visose rinkose ir veiklos srityse atitiko mūsų lūkesčius. Jie parodo, kad mūsų strategija akcentuoti mitybos svarbą ir sveikatingumą yra teisinga. Investicijos į naujas sveikatos mokslų ir odos sveikatingumo platformas pasiteisina, gerus rezultatus demonstruoja mūsų maisto ir gėrimų įmonės. Tai leidžia tvirtinti, kad 2015-ųjų planas bus vykdomas“, – sakė „Nestlé“ generalinis direktorius P. Bulcke.

Išsivysčiusiose rinkose „Nestlé“ verslo augimas paspartėjo iki 2,2 proc., besivystančiose rinkose taip pat išliko spartus ir siekė 7,3 procento.

„Nestlé“ prognozuoja, jog organinis verslo augimas šiemet sieks maždaug 5 proc., taip pat planuojama didinti pelno maržas ir vienai akcijai tenkantį pelną bei didinti kapitalo efektyvumą.

Išsamią pirmojo 2015-ųjų pusmečio „Nestlé“ finansinę ataskaitą anglų kalba rasite čia.

http://www.nestle.com/asset-library/documents/library/events/2015-half-year-results/press_release_en.pdf.

Article Type