Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Mar 07, 2017

„Nestlé“ paskelbė ilgalaikius įsipareigojimus iki 2020 m., prisidėsiančius prie JT „Darnaus vystymosi tikslų“

<br />

„Nestlé“ paskelbė ilgalaikius įsipareigojimus iki 2020 m

„Nestlé“ paskelbė globalių įsipareigojimų iki 2020 m. dokumentą, kuriame viena didžiausių pasaulyje maisto produktų gamintojų išsikėlė ambicingus ilgalaikius tikslus. Šiais įsipareigojimais bendrovė prisideda prie Jungtinių Tautų patvirtintų „Darnaus vystymosi tikslų iki 2030“ įgyvendinimo.

Trys bendrovės „Nestlé“ ilgalaikiai įsipareigojimai:

  • padėti 50 mln. pasaulio vaikų gyventi sveikiau;
  • pagerinti 30 mln. pragyvenimo šaltinių bendruomenėse, tiesiogiai susijusiose su bendrovės veikla;
  • siekti nulinio poveikio aplinkai bendrovės procesuose ir gamyboje.

„Nestlé“ ir toliau savo įsipareigojimus sieks įgyvendinti, padėdama trims didžiausią poveikį patiriančioms sritims: individams ir šeimoms, bendruomenėms, planetai.

Neseniai viena didžiausių pasaulyje maisto produktų gamintojų paskelbė įsipareigojanti iki 2020 m. savo produktuose naudojamo cukraus kiekį sumažinti vidutiniškai 5 proc. produkte. Taip bendrovė iš Europoje parduodamų produktų išims mažiausiai 18 tūkst. t cukraus.

Susipažinti su visais „Nestlé“ įsipareigojimais galima paskelbtame dokumente „Nestlé“ in society: Creating Shared Value and meeting our commitments 2016“, kuriame yra pristatomi visi 42 įsipareigojimai, kuriuos bendrovė ketina įgyvendinti iki 2020 m., taip pat jau padaryta pažanga ir ateities ambicijos.

„Nestlé“ taip pat paskelbė savo kasmetinę ataskaitą „Nestlé's Annual Report for 2016“.

Article Type