Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Aug 07, 2011

Nestlé kūdikių maistas indeliuose, kuriais prekiaujama Baltijos šalyse, nėra susijęs su bananų tyrelės „Nestlé P’tit Pot Recette Banana“ atšaukimu iš prekybos Prancūzijoje

Nestlé kūdikių maistas indeliuose, kuriais prekiaujama Baltijos šalyse, nėra susijęs su bananų tyrelės "Nestlé P'tit Pot Recette Banana" atšaukimu iš prekybos Prancūzijoje.

Norime nuraminti savo vartotojus dėl žinutės, kuri pasirodė socialiniuose tinklalapiuose.

Birželio 29 d. Nestlé Prancūzija savanoriškai išėmė iš prekybos vieną partiją "Nestlé P'TIT  POT RECETTE BANANA" bananų tyreles kūdikiams, parduodamas stikliniuose indeliuose. Buvo atšaukta tik viena šio produkto gamybos partija saugumo sumetimais po to, kai Nestlé Prancūzija gavo žinutę iš vartotojo, radusio stiklo šukių viename iš indelių.

Nestlé produktų saugumas ir kokybė yra neginčijamas kompanijos prioritetas. Nestlé Prancūzija  nedelsiant ėmėsi visų reikalingų priemonių ir bendradarbiaudama  su valstybinėmis institucijomis atliko tyrimą. Tyrimas patvirtino, kad buvo pažeistas tik vienas indelis.

Ši produkto partija buvo parduodama tik Prancūzijoje.

Šiuo produktu Nestlé Baltijos šalyje neprekiavo ir neprekiauja.

Jei turėtumėte klausimų apie mūsų produktus, prašome kreiptis į mūsų infoliniją.Maloniai prašome skambinti mums telefonu 8700 55 200.   

Article Type