Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Birželis 02, 2017

„Nestlé“ jungiasi prie Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos inciatyvos

<br />

Environment day

Birželio 5 d. pasaulyje vėl minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Gamtos ir žmogaus veiklos tvarumo svarbai pabrėžti visame pasaulyje organizuojamos daugybė skirtingų iniciatyvų. Šiemet „Nestlé“, be įprastinės veiklos gamtai tausoti, jungiasi prie kvietimo sukurti didžiausią pasaulyje gamtos nuotraukų albumą.

Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos iniciatyvoje siūloma fiksuoti gražiausius gamtos vaizdus nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Savo mėgstamiausiomis gamtos vietomis kviečiama dalintis socialiniuose tinkluose su #WorldEnvironmentDay arba #WithNature grotažymėmis. Visi vaizdai suguls į didžiausią gamtos albumą pasaulyje.

Savo vaizdais su pasaulį vienijančiu projektu jau pasidalijo ir „Nestlé“ Korporatyvinės komunikacijos departamento atstovas Benas.

Šveicarijoje gyvenantis ir dirbantis „Nestlé“ atstovas trumpame vaizdo įrašė pasakoja apie savo aistrą - dviračius. Kartu jis nepamiršta akcentuoti, kuo ypatinga ir gyventojus žavinti gamta aplink Ženevos ežerą, šalia kurio įsikūrusi „Nestlé“ centrinė būstinė.
 
„Nestlé“ kompanijos veikloje ir strategijoje gamtai skiriamas išskirtinis dėmesys. Bendrovė yra užsibrėžusi, kad iki 2020 m. centrinėje kompanijos būstinėje Šveicarijoje bus naudojama tik atsinaujinančių šaltinių energija. Be jau įprastų atsinaujinančių šaltinių energijai gaminti bus naudojamos ir bangos, kylančios Ženevos ežere.

Article Type