Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Jun 29, 2016

“Nescafé” emocijų piktogramos kviečia dalintis kava visame pasaulyje

<br />

“Nescafé” emocijų piktogramos kviečia dalintis kava visame pasaulyje

 

Pavargusio veidelio, kavos puodelio, namų, besišypsančio veidelio piktogramos – tai 2016 metų būdas ką nors pakviesti kavos.

Naujos “Nescafé” jaustukų piktogramos (angl. - emoticons) pagyvins jūsų tekstus, socialinių tinklų ir kitas žinutes ir leis siųsti su kava susijusius mažus paveiksliukus jūsų draugams ar šeimos nariams.

2015 vasarą Prancūzijoje startavusi “Nescafé Emoticons” aplikacija nuo šiol prieinama visame pasaulyje.

Ši nemokama aplikacija, kurią gali parsisiųsti visi “Android” ir iOS vartotojai, leidžia dalintis daugybe animuotų piktogramų, kurių pagrindinis veikėjas – legendinis raudonas “Nescafé” puodelis.

Kadangi tiek daug žmonių siunčia ir gauna emocijas reiškiančias piktogramas, “Nescafé France” pamatė galimybę paversti “Nescafé” kavos gerbėjus prekės ženklo ambasadoriais, įtraukiant “Nescafé” piktogramą į jų žinutes ir socialinių tinklų pranešimus.

Per pirmuosius kelis mėnesius ši aplikacija buvo parsisiųsta daugiau kaip 50 tūkst. kartų.

Po didžiulės šios aplikacijos sėkmės Prancūzijoje, praėjusį mėnesį ji tapo prieinama Centrinės ir Vakarų Afrikos vartotojams, tad dabar visame pasaulyje kavos gerbėjai gali dalintis savo mėgstamiausiu raudonu puodeliu.

Norite sužinoti, kaip atsisiųsti ir dalintis visu “Nescafé” piktogramų asortimentu? Skaitykite “Nescafé Emoticons” aplikacijos gidą.

Article Type