Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Rugsėjis 03, 2015

Naujas „Nestlé“ tyrimas atskleidžia kalio naudą širdies ligų kamuojamiems asmenims

Naujausia studija, kurią neseniai paskelbė kompanijos „Nestlé“ tyrimų instituto mokslininkai, atskleidė, kad kalis gali užkirsti kelią širdies ligomis. Šis elementas yra puiki priemonė, galinti užkirsti kelią hipertenzijai ar bent sušvelninti šios ligos požymius.

Šveicarijos Lozanos mieste įsikūrusio instituto mokslininkai ištyrinėjo 15 anksčiau atliktų tyrimų, kurie nagrinėjo kalio papildų poveikį tiek žmonėms turintiems normalų, tiek aukštą kraujospūdį, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių nevartoja vaistų nuo hipertenzijos. Tai pirmoji tokia išsami studija, atskleidžianti, ar nuo hipertenzijos kenčiantys žmonės gali tikėtis naudos sistemingai vartodami kalio priedus.

Tyrėjų išvados vienareikšmiškos – Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojama 3,51 gramo dienos kalio norma iš tiesų yra efektyvi kovos su hipertenzija priemonė. „Nestlé“ instituto mokslininai pabrėžia, kad reikalingą kalio normą žmonės gali gauti vartodami daugiau vaisių, daržovių, ankštinių kultūrų ir riešutų. Be to, kaip papildas vartojamas papildomas kalio kiekis taip pat gali būti veiksminga priemonė.

Daugiau apie tyrimą: http://www.nestle.com/media/news/nestle-study-potassium-heart-health-effects

Article Type