Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Apr 10, 2013

Paskelbtas geriausios reputacijos pasaulio bendrovių dešimtukas

Šį mėnesį, atlikus kasmetinį įmonių reputacijos tyrimą „Global RepTrak TM 100“, paskelbtas 100-to geriausiai vertinamų bendrovių sąrašas. Tarp pirmųjų dešimt – ir didžiausia maisto pramonės bendrovė „Nestlé“. Ji per paskutinius metus trimis pozicijomis pagerino savo reputaciją ir iškopė į dešimtuką. Pirmąsias penkias vietas užima „BMW“, „The Walt Disney Company“, „Rolex“, „Google“, „Daimler“ („Mercedes-Benz“).

„Tyrimas parodė, kad vartotojai vis labiau pasitiki bendrove „Nestlé“, nes ji atitinka visus septynis įmonių reputacijos vertinimo kriterijus. Tokią vartotojų nuomonę lemia tai, jog kompanijai būdinga aukšta produkcijos kokybė, sąžininga verslo praktika, socialinės atsakomybės principų laikymasis, stiprūs finansiniai rezultatai“, – tvirtino vykdantysis tyrimą organizuojančios reputacijos konsultavimo agentūros „Reputation Institute“ partneris Kasper Ulf Nielsen.

„Global RepTrak TM 100“ tyrimo tikslas yra nustatyti ryšį tarp emocinio bendrovės vertinimo bei septynių reputaciją kuriančių kriterijų suvokimo – produktai ir paslaugos, įdiegtos inovacijos, darbo atmosfera, dalyvavimas visuomeniniuose projektuose, valdymas, vadovavimas ir veiklos rezultatai.

„Lyderiaujančiose įmonėse reputacijos formavimas yra neatsiejama verslo dalis. Tyrimas atskleidė, kad „Nestlé“ daugelio vartotojų akyse visame pasaulyje yra matoma kaip turinti stiprią reputaciją. Tai pavyzdys, kokią naudą verslui gali suteikti rūpinimasis jos kūrimu – šiemet bendrovė pripažinta geriausia maisto ir gėrimų įmonių sektoriuje“, – sakė Kasper Ulf Nielsen.

Kasmet vykstantis „Global RepTrak TM 100“ tyrimas apima 100 geriausiai pasaulyje vertinamų bendrovių ir atkleidžia, kaip jos pelno vartotojų pasitikėjima ir paramą. Šiemet apklausoje dalyvavo ir kompanijas vertino daugiau nei 55 tūkst. vartotojų iš 15 didžiųjų pasaulio ekonomikų.

TOP 10 geriausios reputacijos kompanijų:

  1. BMW
  2. The Walt Disney Company
  3. Rolex
  4. Google
  5. Daimler (Mercedes-Benz)
  6. Sony
  7. Microsoft
  8. Canon
  9. Nestlé
  10. LEGO Group
Visą 2013 metų „Global RepTrak TM 100“ tyrimą galite rasti čia:
http://www.reputationinstitute.com/thought-leadership/global-reptrak-100

 

Daugiau informacijos:

Ariana Rastauskaitė
Korporatyvinių reikalų vadovė
UAB "Nestle Baltics"
J. Jasinskio str. 16A
Mobile:+370 683 43414
www.nestle.lt

Article Type