Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Mar 13, 2012

„FRISKIES“ – konkurso „Populiariausia prekė 2011“ nugalėtojas

 „FRISKIES“ – konkurso „Populiariausia prekė 2011“ nugalėtojas

„Nestlé Baltics“ džiaugiasi galėdama pranešti, kad Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) trečius metus iš eilės rengtame konkurse „Populiariausia prekė“ sausas kačių ėdalas „FRISKIES“ išrinktas populiariausia šios kategorijos preke. Aplenkęs tiek Lietuvos, tiek kitų užsienio šalių gamintojų prekes, šis kačių ėdalas gali būti vadinamas mėgstamiausiu pūkuotųjų Lietuvos augintinių energijos ir geros nuotaikos šaltiniu.

Vienintelis konkurso nugalėtojų atrankos kriterijus – per metus pagrindiniuose keturiuose Lietuvos prekybos tinkluose parduotų prekių kiekis. Šis pripažinimas atspindi puikų Lietuvos kačių bei jų šeimininkų skonį ir pasirinkimą.

„FRISKIES“ ėdalas sukurtas taip, kad patenkintų augintinių šėrybos poreikius, o kartu  paskatintų jų aktyvumą. Jame ideali aukštos kokybės baltymų ir taurino pusiausvyra. Šis maistinių medžiagų balansas kuo puikiausiai patenkina augintinių organizmo būklės reikalavimus ir padeda ilgiau mėgautis gyvenimu bei džiuginti savo prižiūrėtojus.

„FRISKIES“ skirtas tiek suaugusioms katėms, tiek jauniems kačiukams. Jis verčia  augintinį pakilti ir lėkti, o juk sveika, smagi ir gyvybinga katė yra kiekvieno šeimininko svajonė. 

Article Type