Įdomybės

Dribsniai su priedais išrasti vos prieš 100 metų

Dribsnius su priedais (šviežiais arba džiovintais vaisiais ir riešutais) 1900 metais išrado gydytojas iš Šveicarijos Maksimilianas Bircheris-Benneris. Ligoninėje slaugomiems pacientams gydytojas sugalvojo įvairias dribsnių ir vaisių dietas, kurios buvo labai svarbi terapijos dalis.

Ilgaamžiai, bet apsnūdę

Ar žinojote, kad pistacijų medis gali augti ilgiau nei 300 metų? Šiems medžiams nepatinka šaltas oras ir jie būna miego būsenoje nuo gruodžio iki liepos, o žydėti pradeda atėjus šiltesniems orams - nuo kovo pabaigos.

Keliaukite nebijodami pykinimo

Ar žinojote, kad imbieras yra viena veiksmingiausių priemonių, siekiant išvengti pykinimo per kelionę? Pasirodo, imbiero šaknys padeda sumažinti šių simptomų tikimybę jautriems žmonėms, kuriuos pykina ir pila šaltas prakaitas.

Erzinantis vaizdelis

Ar žinojote, kad saldainių paveikslėliai, kitaip nei yra manoma, skatina sveikai maitintis? Tyrėjai iš Olandijos teigia, kad siekiantiems numesti svorį žmonėms trokštamų saldumynų vaizdai primena apie jų tikslą.

Mašina - kavos smaguris

Ar žinote, kad robotas gali būti kavos smaguris? "Nestlé" tyrimų centro Šveicarijoje mokslininkai sukūrė mašiną, kuri beveik kaip ir žmogus gali atpažinti šviežiai užplikytos kavos aromatą!

Suteikite savo veidui sveiko švytėjimo

Ar žinote, kad sveikas Jūsų veido odos atspalvis - tai ne tik saulės nuopelnas? Morkas, špinatus, abrikosus, greipfrutus, melionus, žuvis, kiaušinius ir alyvuogių aliejų turėtumėte laikyti soliariumo pakaitalu! Šiuose produktuose gausu seleno ir vitaminų A, C bei E.

Kvikis? Kas tas Kvikis?

Viename pirmųjų NESQUIK TV reklaminių klipų Vokietijoje vietoje NESQUIK kiškio buvo panaudota katė.

Ar bent numanote, kiek iš tiesų "Kvikiui" metų? Jis gimė 1973 m.!