Vandens ir aplinkos tvarumas

Mūsų veiksmai

2010 metais mes investavome daugiau nei 175 milijonus CHF (Šveicarijos frankų) į aplinkos tvarumo programas ir iniciatyvas. Siekdami sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų (GHG) emisiją, panaikinti atliekas ir pagerinti savo pakuotės tinkamumą aplinkai, mes ir toliau kuriame ir įgyvendiname projektus, skirtus mūsų suvartojamo vandens, neatsinaujinančios energijos ir kitų gamtos išteklių kiekiams sumažinti. Be to, bendradarbiaudami su savo tiekėjais siekiame pritaikyti dar daugiau tvarumą gerinančių darbo procedūrų, įskaitant vandens taupymo skatinimą. 2010 m. atlikome bandomąjį biologinės įvairovės įvertinimą „Nestle“ vandenvietėje (Viladrau, Ispanija), kuri yra saugomoje gamtos teritorijoje, ir konditerijos gamykloje (Fawdon, Jungtinė Karalystė). Mes esame viena iš pirmųjų įmonių, kuri atliko tokius vertinimus savo aplinkoje.

Mūsų veiklos rezultatai

Mes ir toliau gerinome vandens suvartojimo ir CO2 emisijos rezultatus, nes sumažinome energijos suvartojimą įvertinę darbinės energijos produktyvumą ir pradėję naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius. Pakuotės optimizavimas ir toliau lieka mūsų prioritetiniu tikslu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite šiuos dokumentus:

Bendrosios vertės kūrimo apibendrinimas

  • Vertė įmonei „Nestlé“: nuolatinis aplinkosaugos našumo gerinimas; veiksminga veikla; mažesnė rizika; išteklių taupymas ir išlaidų sumažinimas; ilgalaikis žaliavų ir vandens tinkamumas; tvarus ir pelningas augimas.
  • Vertė visuomenei: aplinkosaugos standartų didinimas; didesnės pajamos; geresni gyvenimo standartai; geresnė maisto apsauga.

 

„Maži pokyčiai lemia didžiulį skirtumą. Mes sukūrėme butelius, kurie gaminami naudojant 25 % perdirbto plastiko, o bendradarbiaudami su „GreenOps“, kuri parduotuvėse įkūrė tokius atliekų surinkimo punktus kaip šis, mes skatiname žmones prisidėti prie pakartotinio panaudojimo iniciatyvos.“ Monique Mims, vyresnioji inovacijų vadovė, „Nestlé Waters N.A.“, JAV

„Perdirbimas yra viena iš pagrindinių mūsų vertybių, tuo užsiimame jau 30 metų nuo tada, kai įsikūrė „Whole Foods“. Tai reiškia, kad rūpinamės mūsų bendruomenėmis, ir daug pasako apie mūsų įmonę. Mes surenkame plastikinius butelius naudodami įrenginius, kuriuos tiekia mūsų partnerė „GreenOps“, ir ji juos perdirba.“ Tony Banuelos, parduotuvės komandos vadovas, „Whole Foods Market“, Vakarų Holivudas, LA, Kalifornija, JAV